Visos sistemos valymas ir apsauga

Atliekant grandinių, trinties veikiamų komponentų ir ritininių konvejerių sistemų bendruosius techninės priežiūros ir remonto darbus, siekiant užtikrinti sklandų veikimą, rekomenduojame reguliariai valyti sistemą su ADDINOL System Cleaner HT. ADDINOL System Cleaner HT yra sukurtas specialiai tepimo ir transporto sistemos valymui bei apsaugai, esant iki +240 °C temperatūrai.

Pateikiant eksploatacijai naują įrenginį su ADDINOL Cliptec XHS grandinių alyva, ADDINOL System Cleaner HT naudojimas duotų papildomos naudos:

  • jis neutralizuoja ir pašalina agresyvias chemines medžiagas bei nuosėdas ant trinties veikiamų dalių,
  • patikimai kovoja su nuosėdų susidarymu ir
  • užtikrina visos sistemos švarą.

Be to, pradedant naudoti ADDINOL Cliptec XHS serijos didelio efektyvumo grandinių tepimo priemonę, rekomenduojame sistemą išvalyti su ADDINOL System Cleaner HT, siekiant užtikrinti optimalų pasiruošimą. Produktas iš slankiosios ir ritininės grandinės sistemos pašalina valymo medžiagų likučius, anksčiau naudoto produkto nuosėdas ir kitus nešvarumus. Dėl aktyvių valymo komponentų jie pašalinami kaip smulkiausios dalelės. Taip užtikrinamas patikimas tepalo patekimas, išskirtinė švara ir optimalus konvejerių sistemos funkcionavimas.

Naudojant ADDINOL System Cleaner HT, planiniai įrangos gamintojų nustatyti techninės priežiūros intervalai prailginami. Be to, sumažinamos energijos sąnaudos, užtikrinamos mažesnės tepimo priemonių sąnaudos ir techninės priežiūros išlaidos.

Prašome laikytis įrenginio gamintojo nurodymų!