Tepimo produktai nuo 1936 m. – ADDINOL Lube Oil GmbH

Jau daugiau nei 80 metų „ADDINOL” kompanija Vokietijoje kuria ir gamina alyvas bei tepalus su aukščiausio našumo savybėmis. Sužinokite daugiau apie mūsų istoriją.

2022

ADDINOL plečia sandėliavimo bei energetinius pajėgumus

ADDINOL padvigubino savo pagamintos produkcijos sandėliavimo pajėgumus dėka naujai pastatyto sandėlio Nr. 4. Taip bus galima pagaminti daugiau produktų atsargų, kad būtų išvengta pristatymo vėlavimų. Tuo pačiu metu buvo baigtas svarbus atsinaujinančiosios energijos projektas – ant sandėlio stogo įrengta saulės fotovoltinė sistema, kuri ateityje galės patenkinti trečdalį bendrovės elektros energijos poreikių.

Investicijos neatsilieka nuo ADDINOL augimo. 2021-2022 finansiniais metais bendrovė pirmą kartą sugebėjo viršyti 100 mln. eurų pardavimo apyvartą. Taigi ADDINOL sėkmingai įveikia pandemiją ir energetikos krizių keliamus iššūkius.

2021

ADDINOL 85-ųjų metinių išvakarėse plečiasi

2021 m. ADDINOL švenčia 85-ąsias įkūrimo metines – mūsų įmonė toliau auga. Siekiant patenkinti išaugusią ADDINOL tepimo produktų paklausą, pradedamas statyti naujas sandėlis, kuris leis mums optimizuoti logistinius procesus.

ADDINOL produktus galima įsigyti visame pasaulyje. Platinimo tinklą sudaro ne tik daugybė platintojų daugiau kaip 100 šalių, bet ir vienuolika dukterinių įmonių (pvz., Rusijoje, Kinijoje, Čekijoje ir Estijoje), kurios reklamuoja ADDINOL prekės ženklą savo rinkose. Šiuo metu taip pat planuojame steigti filialus Artimuosiuose Rytuose, Indijoje ir Šiaurės Amerikoje.

2019

Naujos talpyklos didesnėms gamybos apimtims

2019 m. balandžio-spalio mėnesiais bus pastatyta 12 rezervuarų po 50 m³ ir 8 maišymo rezervuarai po 100 m³. Didėjanti ADDINOL produktų paklausa pasaulyje privertė mus padidinti sandėliavimo pajėgumus. Tai leis padidinti saugomų žaliavų, pavyzdžiui, bazinių alyvų ir priedų, kiekį. Tai supaprastins  didelės talpos paprastos ar vidutinio sudėtingumo sudėties produktų maišymą ir laikymą, tuo pačiu sumažins maišymo talpyklų apkrovą ir padidins vieno maišymo ciklo apimtį.

2016

Didžiuliai pokyčiai 80 metų jubiliejaus proga

80 metų įmonės jubiliejaus proga pradėtas statyti centrinio administracinio pastato priestatas bendrovės būstinėje Loinoje. Šalia naujų biuro patalpų su moderniomis darbo vietomis įrengiamos papildomos susirinkimų salės ir visas konferencijoms skirtas aukštas su priestatu. Todėl mūsų produktų naudojimo technologijų specialistai gali patenkinti nuolat augančią mokymų paklausą.

Vykdant gamybinių pastatų statybas, taip pat bus įrengtas visiškai automatinis išpilstymo įrenginys, skirtas mažoms ir didelėms ADDINOL talpykloms sparčiai augančiam specialių tepimo medžiagų asortimentui.

Aštuoniasdešimtojo jubiliejaus proga buvo atnaujintos mažos ADDINOL prekės ženklo talpos. Modernus kanistras su  blizgančia 1, 4 ir 5 litrų etikete dabar yra naujo dizaino, išskirtinai ryškių spalvų.

2014

Sėkmė visame pasaulyje!

Patyrusių tepimo priemonių ekspertų dėka pasaulinis produktų platinimo tinklas nuolat auga. Indijoje steigiama bendrovė ADDINOL Lube Oil India Pvt. Ltd. Kitose šalyse ADDINOL džiaugiasi ilgalaike sėkme. Rusijos ADDINOL švenčia dešimtmečio jubiliejų.

Visame pasaulyje ADDINOL prekės ženklui atstovauja daugiau nei 90 prekybos partnerių.

2011

ADDINOL švenčia gimtadienį! 

Prieš 75 metus, 1936 m. spalio 26 dieną netoli Loinos chemijos pramonės miesto, Liutckendorfe (Lützkendorf) buvo įkurta tuometinė mineralinės alyvos gamykla.

2005 –
2009

Tolesnė ADDINOL plėtra

Dėl augančios kokybiškų tepimo priemonių „Made in Germany“ paklausos pajėgumai didinami tiek gamybos skyriuje, tiek logistikos centre. 2007 metais iškilmingai atidaromi gamybiniai įrenginiai ir naujas logistikos centras. 2009 metais įrengtos saugyklos gatavai produkcijai ir naujoms produktų linijoms.

2002

Plėtra visame pasaulyje

Didelio efektyvumo tepimo priemonių iš Loinos kokybė pasiteisino: ADDINOL bendrovei prekybos partneriai atstovauja visuose žemynuose.

1999

ADDINOL Loinoje

Loinos chemijos parke, vos už kelių kilometrų nuo tuometinės Krumpos Liutckendorfo vietovės, pradėta statyti nauja bendrovės būstinė. Po metų bendrovė švenčia įkurtuves.

1998

ADDINOL LUBE OIL GmbH įregistruojama juridinių asmenų registre.

1989 –
1990

ADDINOL tampa prekės pavadinimu

Jau 1989 – pakartotinio susivienijimo – metais bendros mineralinės alyvos gamybos apimtys Liutckendorfe siekia 800000 t mineralinės alyvos produktų. 304000 t iš jų sudaro tepimo priemonės.

1990 metais įsteigiama ADDINOL Mineralöl GmbH Lützkendorf. Tokiu būdu mineralinės alyvos gamyklos sėkmingiausios variklinės alyvos pavadinimas tampa bendrovės pavadinimu. ADDINOL „Additive in Oil“ buvo vienas žinomiausių prekės ženklų DDR.

1974 –
1976

Naujos veiklos sritys

1974 metais pradedami kurti nuosavi priedų produktai. Sukūrus ir pradėjus gaminti hidrokrekingo bazinę alyvą, 1976 metais pradedama kurti ir gaminti bazinę hidrokrekingo alyvą – būsimą pagrindinę kompetencijos sritį.

1967

Gamyba pagal klientų norus

Įrengus naują magistralinį maišymo įrenginį, atsirado galimybė maišyti produktus pagal klientų poreikius. Nuo tada papildomai pagaminama 200000 t per metus.

1965

Nauja tyrimų technika

Pradedami eksploatuoti kiti techniniai bandomieji įrenginiai ir modernus variklių patikros stendas.

1960

Mokslinio – techninio centro įkūrimas

Šiais metais pradėtas kurti mokslinis-techninis centras su apytiksliai 350 darbuotojų, vienas pirmaujančių mineralinės alyvos mokslinių centrų visoje Europoje.

Pagrindinės centro užduotys yra tepimo medžiagų tyrimai, valstybinių ir tarptautinių tepimo medžiagų praktinio tikrinimo metodų taikymas ir kūrimas ir išsamios instrumentinės analizės kokybės užtikrinimui.

1951 –
1956

Pajėgumų didinimas

Mineralinės alyvos gamykla specializuojasi išskirtinai  tepimo medžiagų kūrimo ir gamybos srityje bei jau 1955 metais su 65600 tonų gamybos apimtimis sudaro didžiąją DDR metinės tepimo medžiagų paklausos dalį (150000 t). 1956 metais bendrovėje dirba 3600 darbuotojų, naujosios alyvos gamyklos pajėgumai siekia apytiksliai 250000 tonų per metus.

Tuo tarpu asortimentą sudaro daug įvairių produktų ir produktų grupių: variklinė alyva, kompresorinė alyva, distiliatai ir rafinatai mašinoms, turbinų alyva, transformatorinė alyva, kabelinė alyva, kabelių dangos alyva, ašių alyva, alyva garo mašinų cilindrams,  juodoji alyva, karšto valcavimo alyva.

1949

DDR pirmaujantis tepimo priemonių gamintojas

Įkūrus Vokietijos Demokratinę Respubliką, mineralinės alyvos gamykla Liutckendorfe tapo visuomenine įmone ir pirmaujančia DDR tepimo priemonių gamintoja. Dvitakčių variklių alyva, kuri taip pat buvo reikalinga „Trabantams“, sudarė tik mažą produkcijos dalį. Mineralinės alyvos gamykla jau tuomet gamino variklinę ir transmisinę alyvą pagal galiojančias tarptautines automobilių „iš Vakarų“ specifikacijas.

1945 –
1948

Sunkūs laikai ir atsikūrimas

80 % mineralinės alyvos gamyklos buvo sugadinta bombardavimų metu. Nepaisant didžiulių karo metu patirtų nuostolių, 1945 metų vasarą sovietinių okupacinių pajėgų įsakymu gamyba buvo atnaujinta. Netrukus buvo pagamintos pirmosios tepimo medžiagos.

1939 –
1943

Gamybos rekordai ir nuosava laboratorija

Tyrimams ir plėtrai vykdyti 1939 metais buvo įrengta moderni ir naujoviška laboratorija. 1943 metais buvo perdirbta 111700 t žaliavų. Tepimo priemonių gamyba buvo rekordinė, apyvarta – 6 milijonai Vokietijos markių.

1936

Įsteigimo metai 

Krumpoje, netoli mūsų dabartinės buveinės tradiciniame Loinos chemijos pramonės mieste pradedama statyti ankstesnė mineralinės alyvos gamykla Liutckendorfe.

Atidaryta kuro ir tepimo medžiagų gamykla, kurios planuojami gamybos pajėgumai – 75000 tonų kuro ir 50000 tonų tepalo. Gamybai reikalingos žaliavos daugiausia išgaunamos iš anglies sintetinimo būdu (anglies skystinimo Fišerio-Tropšo sintezė).