Individualiems klientų poreikiams pritaikyti sprendimai, paremti praktinėmis žiniomis ir patirtimi 

Papildomos naudos duodančios tepimo priemonės 

ADDINOL tepimo priemonės paženklintos kokybės ženklu „Made in Germany“. Jis reiškia kokybę, efektyvumą, tikslumą ir juo žymimi išskirtiniai ir patikimi produktai. Daugelis mūsų didelio efektyvumo tepimo priemonių sudaro sąlygas diegti technines naujoves. Be to, jos padeda efektyviau naudoti energiją ir akivaizdžiai sumažinti jos sąnaudas.

ADDINOL siūlo daugiau nei 650 produktų asortimentą, įskaitant alyvą, tepalus, pastas ir purškiklius, skirtus naudoti automobilių ir pramonės srityje. Pagrindinės plėtros sritys yra lengviesiems ir krovininiams automobiliams skirtos mažo klampumo alyvos, dujinių variklių alyvos, pramoninės transmisinės alyvos, aukštos temperatūros grandinių alyvos ir turbinų alyvos produktų grupės.

Nepriklausomai nuo naudojimo srities – dėl išskirtinės ADDINOL didelio efektyvumo tepimo priemonių kokybės jos užtikrina išskirtinę pridėtinę vertę!

Tyrimų padalinys, teikiantis individualiems klientų poreikiams pritaikytus sprendimus

ADDINOL tepimo priemonės kuriamos, atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius. Rinkos poreikius apsprendžia naujos veikliosios medžiagos ir gamintojų diegiami metodai arba pasikeitusios  eksploatavimo sąlygos. Tiek vartotojams, tiek gamintojams  ADDINOL gali pasiūlyti optimalią tepimo priemonę. Mūsų tyrimų ir plėtros skyriaus ekspertai turi ilgametės patirties, išsamių analitinių žinių bei praktinės patirties įvairių gamybinių procesų srityje. Kadangi bendrovė bendradarbiauja su pasaulyje pirmaujančiais mašinų gamintojais, garantuojame rinkos poreikius atitinkantį produktų tobulinimą, diegdami naujausias technologijas.

Prioritetinės plėtros sritys:

  • mažo klampumo variklinė alyva
  • dujinių variklių alyva
  • pramoninė transmisinė alyva
  • aukštos temperatūros grandinių alyva
  • turbinų alyva

Aukščiausio lygio konsultacijos ir aptarnavimas

Be individualiems klientų poreikiams pritaikytų produktų, jau daugelį metų bendrovė teikia konsultacijas techniniais klausimais dėl optimalaus mūsų didelio efektyvumo tepimo priemonių naudojimo. Mūsų naudojimo technologijų ekspertai turi daug žinių tribologijos srityje. Jie yra susipažinę su gamybiniais procesais ir tepimo poreikiais įvairiose srityse. Pasinaudokite mūsų išsamiomis konsultacijomis apie ADDINOL tepimo priemonių naudojimą – nuo produktų suderinamumo, tepimo planų iki produktų naudojimo valymo ir techninės priežiūros tikslais.