ADDINOL dujinių variklių alyva – maksimaliam efektyvumui

ADDINOL dujinių variklių alyva buvo sukurta, siekiant užtikrinti maksimalų efektyvumą ir saugų naudojimą termofikacijos įrenginiuose. Ji pagaminta aukštos kokybės mineralinės alyvos su pažangia priedų technologija pagrindu ir pritaikyta specialiai griežtiems modernių dujinių variklių reikalavimams. ADDINOL gali pasiūlyti tinkamą produktą bet kokios rūšies dujoms ir bet kokioms eksploatacijos sąlygoms. ADDINOL dujinių variklių alyva naudojama biodujų įrenginiuose ir naudojant sąvartynų, nuotekų valymo įrenginių ir kasyklų dujas bei naudojant kartu su gamtinėmis dujomis. Nepriklausomai nuo to, ar eksploatacijos temperatūra aukšta, ar yra apkrova dėl nešvarumų – ši alyva atitiktis griežčiausius dujinių variklių alyvai taikomus reikalavimus:

Naudokite ADDINOL dujinių variklių alyvą, pavyzdžiui, ADDINOL MG 40-Extra Plus biodujų įrenginiams arba ADDINOL Eco Gas 4000 XD  eksploatacijai su gamtinėmis dujomis.

Efektyvumas, nepaliekantis abejingų

Išskirtinį ADDINOL dujinių variklių alyvos efektyvumą liudija daugelio pirmaujančių variklių gamintojų – GE Jenbacher, MWM, Caterpillar, MAN, MTU Onsite Energy, Tedom, Perkins – rekomendacijos.

Paruošta naudoti ADDINOL aušinimo sistemų apsaugos priemonė

Be patikimo tepimo šilumos mainai taip pat turi lemiamos įtakos saugiai dujinių variklių eksploatacijai. Tik aukštos kokybės aušinimo sistemos apsaugos priemonės naudojimas užtikrina optimalius šilumos ….

Maksimalus alyvos naudojimo laikas pagal poreikius

Reguliari alyvos būklės kontrolė ir alyvos keitimas pagal rekomendacijas užtikrina stabilų dujinio variklio veikimą. Naudojantis ADDINOL analizės įrankiu, vartotojams pateikiama svarbiausių rodiklių apžvalga ir rekomendacijos dėl optimalaus alyvos naudojimo laiko konkretaus įrenginio atveju.

Trumpa privalumų apžvalga:

  • mažesnės techninės priežiūros išlaidos, kadangi alyvos naudojimo laikas yra ilgesnis
  • patikima apsauga nuo nusidėvėjimo
  • apsauga nuo apnašų ir korozijos
  • išskirtinis efektyvumas dėl išskirtinės variklio švaros
  • saugi eksploatacija ir ilgas variklio eksploatacijos laikas
  • rekomenduoja pirmaujantys mašinų gamintojai
  • išskirtinis individualus aptarnavimas – Naudojimo technologijų skyrius