Mūsų pagrindinė kompetencijos sritis: individualiems klientų poreikiams pritaikytų sprendimų kūrimas

Jau daugiau nei 80 metų didelio efektyvumo ADDINOL tepimo priemonės kuriamos ir gaminamos bendrovės buveinėje Vokietijoje. Produktai ir inovacijos, kurios gimsta mums atliekant tyrimus ir patobulinimus, yra mūsų pagrindinė kompetencijos sritis. Mūsų chemikų ir inžinierių praktinių žinių ir patirties dėka mūsų produktai daro tiesioginę įtaką tepimo priemonėmis tepamų komponentų veikimui ir efektyvumui. Taip gimsta pažangios didelio efektyvumo tepimo priemonės, kurios mūsų klientams teikia papildomos naudos.

Kadangi bendrovė jau daug metų bendradarbiauja su pirmaujančiais mašinų gamintojais ir visada atsižvelgia į praktikoje iškylančius su  tepimo priemonėmis susijusius poreikius, ADDINOL tapo viena pirmaujančių didelio efektyvumo tepimo priemonių tiekėjų. Kadangi ADDINOL asortimente yra daugiau nei 650 produktų, bendrovė gali pasiūlyti efektyvius sprendimus tiek automobiliams, tiek pramonei.

Tepimo priemonės „Made in Germany“

Nesvarbu, ar tai lengvajam ar krovininiam automobiliui skirta variklinė alyva, pramoninė transmisinė alyva, dujinių variklių ar turbinų alyva – visi ADDINOL produktai gaminami, išpilstomi, pakuojami, sandėliuojami ir išsiunčiami  į įvairias pasaulio šalis Loinoje, chemijos pramonės mieste, Vidurio Vokietijoje. Vienoje moderniausių alyvos gamyklų Europoje ADDINOL gamina aukštos kokybės tepimo priemones su kokybės ženklu „Made in Germany“.

Pagaminta Vokietijoje – naudojama visame pasaulyje

ADDINOL tepimo priemonės per išskirtinių partnerių tinklą platinamos daugiau nei 100 pasaulio šalių. Išsamių mokymų ir techninės paramos dėka mūsų tarptautiniai ekspertai, naudodamiesi naujausiomis žiniomis, teikia paslaugas ADDINOL klientams visame pasaulyje – nuo produktų pasiūlos ir naudojimo iki techninio aptarnavimo paslaugų.

ADDINOL Lube Oil GmbH yra viena iš nedaugelio nepriklausomų, vidutinių įmonių Vokietijos mineralinės alyvos pramonėje, kuri turi prekybos partnerių visuose žemynuose. Be gamyklos ir bendrovės būstinės Loinos chemijos pramonės mieste, bendrovei priklauso dvylika nuosavų prekybos taškų visame pasaulyje.