Naujos kartos didelio efektyvumo transmisinė alyva

Ilgesnis eksploatacijos laikas, didesnis eksploatacijos saugumas ir mažesnės išlaidos yra tik keli ADDINOL pramoninės transmisinės alyvos privalumai. Ji buvo sukurta, glaudžiai bendradarbiaujant su pirmaujančiais transmisijų ir įrenginių gamintojais ir tyrimų institutais. Tokios naujos technologijos kaip Surftec® arba Advantec Formula, užtikrina, kad didelio efektyvumo ADDINOL transmisinė alyva Eco Gear užtikrina optimalų veikimą, netgi esant ypač didelei apkrovai ir temperatūrai, pavyzdžiui, vėjo jėgainėse.

Pasinaudokite ADDINOL pramoninės transmisinės alyvos, pagamintos mineralinės, sintetinės bazinės alyvos, bazinės alyvos polialfaolefinų pagrindu arba bazinės alyvos be silikono pagrindu, privalumais, netgi esant didžiausiai apkrovai, nes ji užtikrina maksimalią apsaugą nuo nusidėvėjimo.

Surftec® – efektyvi formulė, apsauganti nuo nusidėvėjimo

Dėl naudojamos Surftec® technologijos didelio efektyvumo ADDINOL tepimo priemonės Eco Gear M ir S prisitaiko prie kintančios dantytoms detalėms tenkančios apkrovos ir užtikrina didesnį patvarumą. Tokiu būdu tikslingai kovojama su mikropitingu ir pitingu. Netgi anksčiau pažeisti paviršiai, naudojant ADDINOL Eco Gear M ir S, vėl tampa lygūs.

Advantec Formula – maksimaliam energijos efektyvumui

ADDINOL Eco Gear W yra idealus pasirinkimas modernioms transmisijoms, pavyzdžiui, vėjo jėgainių įrenginiuose. Kadangi ši priemonė pagaminta „Advantec Formula“ pagrindu, ji sumažina trintį tarp detalių ir alyvos nusodintuvo temperatūrą. Todėl sumažinama transmisijos nuostolių galia ir padidinamas transmisijos veikimo efektyvumas.

SOS pavarų dėžės gedimai

Įprastinė transmisinė alyva neužtikrina efektyvios apsaugos nuo nusidėvėjimo. Esant sudėtingoms eksploatacijos sąlygoms, susidaro paviršiniai mikrotrūkiai, mikropitingas, aštrūs kraštai ar pitingas,  vadinamieji medžiagos nelygumai. Todėl iškyla transmisijos gedimo ir dažnai gamybos prastovos grėsmė. Kai kuriais atvejais, netgi jeigu transmisija jau sugadinta, pradėjus naudoti didelio efektyvumo ADDINOL transmisinę alyvą Eco Gear M ir S, ji puikiai funkcionuoja toliau. Kartais tik tol, kol įrengiama pakaitinė įranga, o kartais netgi metų metus.

Trumpa privalumų apžvalga:

  • mažesnės techninės priežiūros išlaidos, kadangi alyvos keitimo intervalai yra ilgesni
  • aktyvi apsauga nuo nusidėvėjimo dėl naudojamos Surftec® technologijos
  • pažeistų paviršių (pitingo ir mikropitingo) išlyginimas
  • didesnis energijos efektyvumas dėl žymiai mažesnės trinties (lyginant su standartine CLP alyva)
  • ilgesnis pavarų ir konstrukcinių dalių eksploatacijos laikas
  • išskirtinis individualus aptarnavimas – Naudojimo technologijų skyrius