Urmo Ariva „Graanul Invest” techninis vadovas

Privati įmonė AS „Graanul Invest”, kuri savo veiklą pradėjo 2003 m., vykdo miškininkystės, bioenergetikos plėtrą ir elektros energijos gamybą iš atsinaujinančių šaltinių. Įmonė sparčiai vystosi ir šiuo metu yra didžiausia medienos granulių, gamintoja Europoje. Grupės gamybos apimtis – apie 2 mln. tonų granulių per metus.

AS „Graanul Invest” ir „Addinol” bendradarbiavimo apimtis ir trukmė yra tikrai įspūdingos. Mes bendradarbiaujame jau beveik 8 metus. Nepaisant to, kad konkurencija yra be galo didelė, kasmetiniuose konkursuose „Addinol” tampa konkurso nugalėtojais. Tai „Graanul Invest” pripažinimas ir vertinimas už „Addinol” paslaugų ir produktų kokybę!

AB „Metrostroy” – metro Sankt Peterburge

2011 m. iškilmingai atidaryta giliausia Rusijos federacijos metro stotis “Admiralteyskaya”, kurią pastatė „Upravlenije machanizaciji“ filialas – OAO “Metrostroy”. Ilgalaikis OAO “Metrostroy” verslo partneris yra ZAO  “Petradin”- oficialus “ADDINOL” platintojas Rusijos federacijos teritorijoje.

Statant nuožulnų įėjimą į metro stotį “Admiralteyskaya”, tunelio gręžimo įrenginys “Aurora” sugedo, nes galingo hidraulinio smūgio metu buvo pažeistos hidraulinės žarnos.

Dalis tunelio, kuri jau buvo iškasta, bet dar nebuvo sutvirtinta žiedais, galėjo sugriūti bet kurią akimirką. Reikėjo nedelsiant pakeisti hidraulines žarnas ir alyvą,- sakė generalinis ZAO  “Petradin” direktorius Aleksejus Jurijevas.

Siekiant užtikrinti stabilų hidraulinės sistemos veikimą milžiniškoje mašinoje, skubiai reikėjo labai daug alyvos. Bendradarbiavimo ir greito darbo organizavimo dėka, “Metrostroy” specialistai ir “ADDINOL” komanda, jau per keletą valandų, “Aurora” įrenginio hidraulinę sistemąužpildė aukštos kokybės hidrauline alyva, kuri pasižymi puikiomis klampos ir temperatūros savybėmis. – Šis tunelis buvo išgelbėtas ADDINOL komandos efektyvumo dėka ir buvo galima tęsti darbą, – sakė Jurijevas.

Šio įvykio dėka, Sankt Peterburgo “Metrostroy” nusprendė, ateityje naudoti tik “ADDINOL” alyvą.

– Išskirtinio dėmesio vertos aukščiausios kokybės „ADDINOL” tepimo priemonės, sėkmingai atlaikiusios sunkiausius išbandymus kompanijos „Herrenknecht” AG tunelio gręžimo įrenginyje ir analogo šioms tepimo priemonėms, Rusijoje, nėra, – pripažino OAO “Metrostroy” UM filialo direktorius Valerijus Kuznecovas. Jis taip pat pažymėjo „ADDINOL“ komandos padorumą ir profesionalumą Rusijoje.

– Įspūdinga tai, kaip jūs siūlote sprendimus, kurie pirmiausia yra skirti klientų veiklos gerinimui, – sakė Kuznecovas.

„OLKON” – didžiausias statybinės skaldos gamintojas Rusijos šiaurės vakarų dalyje

Oficialus “Metso International Corporate Group” atstovas Murmansko ir Arkhangelsko regionuose, taip pat daugelyje Rusijos miestų yra  ZAO “Sever Minerals”, kurio pagrindiniai klientai yra kasybos ir akmens smulkinimo įmonės. Siekiant sutaupyti lėšas, “Sever Minerals” klientas “OLKON” (didžiausias statybinės skaldos gamintojas šiaurės vakarų Rusijoje)  nusprendė vienerius metus išbandyti “Addinol” hidraulinę alyvą, tam kad įsitikintu jog naudojant aukštesnės kokybės alyvą galima optimizuoti bei sutaupyti lėšų.

Bandymo laikotarpiu, kai naudojome „ADDINOL” hidraulinę alyvą sistemoje, niekada nereikėjo keisti stūmoklių, nes jie nebuvo nusidėvėję, – sakė „OLCON” vadovas Andrejus Grišinas. – Koks buvo mūsų nustebimas, kai pamatėme trupintuvo cilindrą – jis atrodė kaip naujas, be rūdžių ar apnašų. Vidinis paviršius buvo tobulas. Tai reiškė, kad cilindras buvo tinkamas tolesniam eksploatavimui, – pažymėjo jis.

Ilgalaikiai, nuodugnūs bandymai patvirtino, kad naudojant geresnės kokybės ir brangesnes alyvas, ilgainiui išlaidos gali būti sėkmingai sumažintos.

Bandymo laikotarpiu, kalnakasybos įrangoje „Metso”, buvo naudojama ADDINOL HVLP 32 TT hidraulinė alyva. Tai visasezonė hidraulinė alyva, turinti puikias klampumo ir temperatūros savybes, taipogi didelį šlyties stabilumą. Rekomenduojama hidraulinėms sistemoms, esant dideliam temperatūros svyravimui.

Ragnar Tiiter, Kreisi Metall OU (Estija) vykdantysis direktorius:

„Sėkmingai besivystanti, novatoriška ir progresuojanti Įmonė Kreisel Metall OU, kuri gamina aukštos kokybės miško priekabas ir keltuvus, prekiniu ženklu Vahva Jusssi įsikūrusi Rakvere. Šio prekinio ženklo technikai žinoma ne tik Estijoje, bet ir visame pasaulyje. Vahva Jussi technikos gamyboje naudoja tik kokybiškus ir novatoriškus komponentus, kurių vienas iš jų yra ADDINOL.

ADDINOL ir Kreisi Metall OU pradėjo bendradarbiauti nuo 2007 metų, t.y. nuo pat Kreisi Metall OU gyvavimo pradžios. Bendradarbiaujant parinktos alyvos ir kitos tepimo priemonės per šiuos metus įrodė savo pranašumą ir pelnė Vahva Jussi visišką pasitikėjimą, kad klientas gaus kokybišką techniką ir klientas liks patenkintas. Addinol tepimo priemonės užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir patikimą detalių tepimą net ir ekstremaliomis sąlygomis. Naudodami ADDINOL, mes galime būti užtikrinti, kad mūsų technika dirbs užtikrintai visose pasaulio šalyse. Dėka ADDINOL tepimo priemonių naudojimo gaminant ir surenkant Vahva Jussi techniką mums nereikia nerimauti dėl veiklos ir įrangos patikimumo.“

Mažmeninės prekybos tinklas „Lenta“ (Rusija)

„Viena iš pirmaujančių ir stambiausių Rusijos rinkos mažmeninės prekybos tinkas „Lenta“ buvo įkurta 1993 metais ir jau šiuo metu šis tinklas jau turi 56 prekybos centrus, kurie išsidėstę visoje Rusijos teritorijoje. 2011 kompanijos apyvartą sudarė 89,9 milijardai rublių, sukurta 17 000 darbo vietų Rusijoje. ADDINOL bendradarbiavimas su „Lenta“ prasidėjo 2008 metais.

Kompanija „Lenta“ užsiima maisto produktų gamyba ir pardavimu. Kiekviename prekybos centre įrengta atskira kepykla, ir jau daugelį metų krosnių atraminių guolių tepimui sėkmingai yra naudojamos ADDINOL tepimo priemonės. „Lenta“ labai vertina partnerystę ir bendradarbiavimą su ADDINOL, dėka to yra pasiekiami geri rezultatai, dėka ADDINOL produktų aukštos kokybės ir mažų sąnaudų.„

Oleg Kovalčiuk, aptarnavimo serviso vadovas „LAN kompanija“ (Ukraina):

„Kompanija LAN“ yra garsių mašinų gamintojų firmų, tokių kaip Claas, Lemken, WestfaliaSurge, Damman, Schmotzer, Amazone platintojas vakarų Ukrainoje. Bendrovės tikslas yra teikti kokybiškas garantinio aptarnavimo ir priežiūros paslaugas savo klientams.

Sėkmingas bendradarbiavimas su „Kompanija LAN“ ir ADDINOL prasidėjo 2009 metais. Mūsų praktika rodo, kad ADDINOL yra aukštos kokybės tepimo priemonės ir mes patvirtiname, kad pradėjus naudoti ADDINOL tepimo priemones, mūsų darbe techninių problemų sumažėjo 10-15%. Mes taipogi labai patenkinti „ADDINOL Ukraina“ mūsų techninių klausimų sprendimu. Rekomenduojame ADDINOL kaip patikimą partnerį ir kaip kokybiškų produktų ženklą.”

Ognijan Pavlov, kompanijos ZSK Stomanobeton (Bulgarija), valdybos primininkas:

„ZSK Stomanobeton EAD yra viena iš pirmaujančių bulgarijos statybos bendrovių, kuri specializuojasi gelžbetoninių gaminių projektavime, gamyboje ir montavime. Šių gaminių gamyboje naudojamos ADDINOL alyvos. Įmonė vertina sėkmingą bendradarbiavimą su dukterine ADDINOL įmone Bulgarijoje, kurios ekspertai visuomet teikia profesionalią ir patikimą pagalbą aukščiausiu lygiu”.