Tepimo medžiagos senų ir naujų modelių automobiliams

Senų ir naujų modelių automobiliai turi ypatingų poreikių, kuriuos turi patenkinti naudojama tepimo priemonė. Į modernią variklinę alyvą dedama priedų. Kadangi jie pasižymi valomosiomis savybėmis, šalinamos variklio viduje susikaupusios nuosėdos. Tiek senų, tiek naujų modelių automobiliuose nuosėdos sukelia alyvos kanalų užsikimšimą. Dėl to variklis gali sugesti. Be to, sandarinimo medžiagos ir naudojamų metalų nesuderinamumas gali sąlygoti protėkius, kurie kenkia varikliui.

Todėl ADDINOL siūlo ne tik variklinę ir transmisinę alyvą su naujausiomis specifikacijomis ir leidimais. Į siūlomų produktų asortimentą taip pat įeina universalios ir specialios tepimo priemonės, skirtos senesniems automobiliams, pavyzdžiui, variklinė ir transmisinė alyva, funkciniai skysčiai, bei tokie praktiški pagalbininkai kaip purškikliai ir tepalai.

ADDINOL Classics brošiūroje pateikiama informacija apie platų produktų asortimentą ir pateikiama daug naudingų patarimų, kaip teisingai pasirinkti ir naudoti tinkamas tepimo priemones. Jas taip pat galite patogiai atsisiųsti iš mūsų Parsisiuntimų srities.