Pagrindinės technikos vystymosi tendencijos yra mažinti sunaudojamo kuro bei tepalo ir išmetamųjų dujų kiekį. Šios tendencijos daro didžiulę įtaką kuriant variklius ir išmetamųjų dujų papildomo valymo sistemas. Kartelė pakelta taip aukštai, kad ji gali būti įveikta tik naudojant specialiai sukurtas variklių alyvas.

Ateityje variklių alyvos turės ne tik atitikti itin griežtus reikalavimus dėl išmetamų nuodingų medžiagų, bet dar ir ne mažiau griežtus reikalavimus dėl kuro taupymo. Atitinkami kuro ir alyvos sunaudojimo parametrai jau seniai yra nustatyti tarptautinėse specifikacijose.

Kovą ypač veiksmingų ADDINOL variklių alyvų asortimentą papildė naujas SAE 0W-16 klampumo produktas — ADDINOL Economic 016, kuris turi didžiulį kuro taupymo ir CO2 išmetimo mažinimo potencialą. Geras tekumas esant žemai temperatūrai leidžia ADDINOL Economic 016 išlaikyti savo puikias savybes paleidžiant šaltą variklį ir užtikrina patikimą tepimą bet kuriomis eksploatacijos sąlygomis. Šią variklių alyvą ypač rekomenduojama naudoti šaltojo klimato zonoje, ji tinka daugumai automobilių su benzininiais varikliais, tarp jų Toyota, Lexus, Mazda, Honda, Nissan, Infiniti, Mitsubishi, Subaru, Suzuki ir kt.