Lapkričio 13-19 dienomis Hanoveryje (Vokietija) įvyko „Agritechnica” 2011 paroda, skirta žemės ūkiui ir miškininkystei. Ši paroda yra viena didžiausių pasaulyje. Renginyje dalyvavo apie 415 000 žmonių iš kurių 100 000 užsieniečių. Didelis lankytojų skaičius parodo, kad žemės ūkio sektorius sparčiai auga ir turi didelę reikšmę ekonomikos augimui.

Kompanija ADDINOL Lube Oil GmbH pirmą kartą dalyvavo „Agritechnica” mugėje. Elektros energijai naudojamų šiluminių elektrinių darbui išgrynintų gamtinių dujų ir specialių dujų naudojimas pasaulyje tampa vis populiaresnis. Dėl šios priežasties alyvų ir tepalų gamintojas ADDINOL parodoje „Agritechnica” pristatė savo aukštos kokybės dujiniams varikliams skirtus tepalus, veikiančius su tam tikros rūšies ir gamtinėmis dujomis. Taip pat buvo pristatytos kitos rūšies tepimo priemonės, skirtos žemės ūkio technikai ir miškininkystei, pvz. variklinės ir hidraulinės alyvos, tepalai ir kitos specialios tepimo priemonės skirtos naujausiai žemės ūkio technikai.

Šiais metais „Agritechnica” parodoje apsilankė virš 415 000 žmonių. Didelės 24-ios parodų salės, kurių bendras plotas 388 000 m2, užpildytas mašinomis, įranga, atsarginėmis dalimis ir įvairias komponentais, kuriuos pateikė daugiau nei 2700 dalyvių iš 48 šalių. Palyginti su ankstesnėmis „Agritechnica” parodomis (2009 metais), šiais metais lankytojų buvo 18 procentų daugiau. Žymiai išaugo svečių iš užsienio (25%, t.y. lankytojų skaičių iš kitų šalių sudarė apie 100 000 žmonių). Norėdami susipažinti su naujausiomis technologijomis ir tendencijomis žemės ūkyje ir žemės ūkio technikoje lankytojai atvyko iš Europos, Rusijos, Šiaurės ir Pietų Amerikos, o taip pat ir iš stipriai besivystančių šalių kaip Indija, Kinija, Pakistanas.

„Agritechnica” paroda yra labai vertinama tarptautiniu mastu ir yra žinoma kaip viena iš trijų pagrindinių pramonės parodų pasaulyje. Sekanti paroda įvyks 2013 m. lapkričio 12 -16 dienomis Hanoveryje (Vokietija).