Nepaisant pastaraisiais metais vyraujančio politinio ir ekonominio neužtikrintumo, ADDINOL Lube Oil GmbH, kaip aukštos kokybės tepalų tiekėjui, pavyko sustiprinti ir išplėsti savo pozicijas rinkoje visame pasaulyje, o ypač tepalų skirtų pramonei bei gamybai sektoriuose. Padidėjus aukštus reikalavimus atitinkančių ADDINOL tepalų paklausai, nuspręsta pradėti vykdyti kelių pakopų investicinį projektą, kurio dėka galėsime išplėsti tiek gamybinius pajėgumus, tiek ir administracinių patalpų plotą Leuna mieste. Sėkmingoje kompanijos ADDINOL istorijoje kuriamas dar vienas  naujas etapas ir vargu ar galima būtų surasti palankesnį laiką jo įgyvendinimui, šiemet – ADDINOL švenčia 80-us įmonės įkūrimo metus.

2016 m. balandžio 26 dieną įvyko statybų pradžios ceremonija, kurią kartu su ADDINOL akcininkais dr. Hans O.A. Koehn ir Georg Wildegger šventė ir visi kompanijos darbuotojai. Su šių statybų pradžia siejama daugybė pasikeitimų tiek gamyboje, tiek ir pačioje administracijoje. „Naujojo administracinio pastato statyba buvo pradėta ne tik dėl skubiai reikalingo papildomo ploto įmonės administracijai,  bet ir siekiant, pertvarkius bei sujungus jau esamas patalpas sukurti idealias darbo sąlygas mūsų darbuotojams. Tuo pačiu šios investicijos skirtos mūsų pagrindinės būstinės Leuna mieste ir visos produkcijos gamybos Vokietijoje įtvirtinimui“ – sakė generalinis direktorius Georg Wildegger.

Daugelis struktūrinių pakeitimų įgyvendinta didėjant praktinių seminarų, kuriuos veda ADDINOL naujausių technologijų departamento inžinieriai arba tyrimų ir plėtros skyriaus produktų vadovai,  poreikiui. Nuo šiol,  ADDINOL akademijos atnaujintose susirinkimų ar konferencijų salėse galės dalyvauti daug didesnės svečių grupės, netgi, esant poreikiui ir vienu metu. Leuna biuro darbuotojai bus maloniai nustebinti naujojo pastato koncepsija – pietauti ar kavos petraukėlių metu bus galima pailsėti įrengtoje „saulėtoje terasoje“.

Jubiliejinių ADDINOL kompanijos metų eigoje bus rekonstruojama bei atnaujinama ir įmonės gamybinė bazė. Po vienu stogu patalpinti kartu gamyboje naudojamų atskirų elementų gamybą paskatino, pavyzdžiui: turbinų alyva, kurios poreikis nuolat auga. Didinant ir restruktūrizuojant gamybinį plotą tikimąsi tiek pačios pagamintos produkcijos padidėjimo, tiek ir gamybos procesų optimizavimo. Aukštos kokybės tepalai, nepriekaištingai išpilstyti ir supakuoti į mažasiąs talpas – nuo  1 iki 20 litrų – bus ir toliau tiekiami iš tų pačių ADDINOL sandėlių. Įdiegus visiškai automatinę mažųjų talpų išpilstymo įranga kompanija ADDINOL ne tik padidins gamybos kiekius, bet ir, didėjant užsakomos produkcijos poreikiams, užtikrins didesnį tiekimo lankstumą.