Dėka žalsvai melsvų metalo atspalvio etikečių bei patogios pakuotės ADDINOL produkcija visada buvo unikali ir sulaukė daug dėmesio. Netrukus, aukštos kokybės alyvų gamintojas,ADDINOL pradės gaminti dar išraiškingesnio ir patrauklesnio dizaino produkciją. Visos smulkios pakuotės (1, 4 ir 5 litrų) bus pažymėtos naujomis etiketėmis, kurios suteiks dar daugiau išskirtinumo ir patrauklumo.

Šių etikečių dizainas padės dar greičiau ir lengviau rasti reikiamą alyva,esančią lentynose. Ant naujųjų produkto pakuočių etikečių apačios bus pavaizduota plati spalvota simbolių juosta

  • Žalsvai mėlyna juosta su variklio atvaizdu parodo pirkėjui, kad ši alyva skirta transporto priemonių varikliams;
  • Raudona juosta su įrankių juosta parodo, kad produktas yra skirtas transporto priemonių pavarų dėžėms;
  • Oranžinė juosta su didele Q raide ( iš angl. kalbos „quallity“ – kokybė) parodo ADDINOL visus kitus produktus, supakuotus smulkioje taroje.

Etikečių forma ir matmenys nepakito, tačiau jos tapo modernesnės ir turiningesnės. Aukštos kokybės produktas su naujo dizaino etikete suteikia gaminiui dar daugiau patrauklumo.

Naujos, akį traukiančios, etiketės buvo suprojektuotos taip, kad pirkėjas iš karto matytų svarbiausius produkto parametrus priekinėje gaminio pusėje, o ne kad daug laiko praleistų žvalgydamasis po lentynas, norėdamas rasti tinkamų parametrų alyvą. Anksčiau, kai produkto etiketėje buvo nurodyta daug informacijos ir gausybė piktogramų, produkto paieškoms reikdavo skirti daug dėmesio. Dabar produktai bus labiau suprantami iš pirmo žvilgsnio ir visos etiketės bus bendros struktūros.

Naujoje etiketėje pavaizduotas ADDINOL pavadinimo logotipas, o kairėje pusėje nurodyti visi svarbiausi duomenys. Čia pirkėjas ras visas produkto licencijas ir  SAE klases (variklinių alyvų), o taip pat API bei ACEA specifikacijas, kurias atitinka produktas.

Galinis etiketės dalies dizainas irgi pasikeitė, tapo tokios pat spalvos kaip ir priekinė etiketes dalis. Etiketės, esančios produkto gale, tikslas – suteikti tikslią informaciją apie panaudojimą, patį produktą ir jo savybes.

Perėjimas prie naujų etikečių užtruks nuo 3 iki 6 mėnesių. Pirmiausia naujosios etiketės atsiras ant 5 litrų talpos bakelių : : GigaLight MV 0530 LL, MegaLight MV 0539 LE, MegaLight MV 039, Super Power MV 0537 ir SuperStar MX 1547.

Naujas ADDINOL etiketės sukurti padėjo garsus vokiečių dizaineris Arno Kchoshtainer iš dizainerių biuro Designkitchen, kurių produktai puikuojasi Apple iTunessąraše, kurių yra daugiau kaip 100.