Našiam metalų apdirbimui būtini metalo pjovimo – aušinimo skysčiai, kuriuos galima maišyti su vandeniu. Didelis pjovimo greitis, ilgas tarnavimo laikas ir maža produkto gamybos savikaina yra  labai svarbi tekinant ar frezuojant  gaminius. Šiuo atveju yra įrodyta, kad nepakeičiamos pjovimo alyvos yra ADDINOL Penta-Cool serijos alyvos.Visiems su vandeniu maišomoms pjovimo alyvoms didelę įtaką daro bakterijos, sukeliančios blogus kvapus ir kitas neigiamas pasekmes, pavyzdžiui, neplanuotos prastovos sukelia produkcijos paklausos svyravimus rinkoje. Šiu atveju patikimas sprendimas yra naudoti produktus, kurių sudėtyje yra gausybė emulsiklių.

Produktai  su pačiais naujausiais emulsikliais užtikrina techninį stabilumą ir neturi savyje bakterijų. Be to, naudojant šias pjovimo alyvas, sumažinamas žalingas poveikis darbuotojų sveikatai. Šie privalumai ir techniniai reikalavimai žymiai padidina šių aušinimo – pjovimų alyvų populiarumą.

Pagal šiuolaikines technologijas pagamintas produktas ADDINOL PENTACOOL WM 9XX. Pirmasis universalus aušinimo-pjovimo alyva su naujais emulsikliais – ADDINOL PENTACOOL WM 9100. Visų pirma ši alyva išlaiko atsparumą nuo bakterijų, net ir esant ilgoms prastovoms. PENTA-COOL WM 910 atitinka visus naujausius reikalavimus, šio produkto aukštas techninis stabilumas įrodytas tyrimais. Pirma ši alyva užtikrina ilgalaikį aušinimą, ko nebuvo senosiose technologijose.