Vokiečių kompanija Dieffenbacher GmbH yra viena iš pirmaujančių medžio plokščių, izoliacinių medžiagų ir įvairių įrenginių gamintojas. Dieffenbacher GmbH įvedę griežtus reikalavimus naudojamiems tepalams, kadangi siekia užtikrinti trinties porų ilgaamžiškumą. Norint atitikti šiuos reikalavimus, ADDINOL išplėtė savo plastinių tepalų asortimentą.

Produktai:
– ADDINOL Montagepaste WKT 2
– ADDINOL Longlife Grease MG 2
– ADDINOL Addiflon PFPE Premium XH 1 Plus
papildė tepalų asortimentą  bei ADDINOL kartu su kitais penkiais konkurentais gavo Dieffenbacher GmbH licencijas.

ADDINOL Addiflon PFPE Premium XH 1 Plus – yra nedegus aukštatemperatūrinis tepalas. Jis yra pagamintas iš sintetinių aliejų ir specialaus sutirštinto organinio tirštiklio, bazinės alyvos klampa prie 4000C yra 500 mm2/s. Specialūs priedai garantuoja  ilgą detalių tarnavimo laiką ir optimalią apsauga nuo nusidėvėjimo, visų pirma užtikrina apsaugą esant ekstremalioms sąlygoms, pvz. esant aukštai temperatūrai iki 3000C, agresyviai aplinkai ir deidelėms apkrovoms.

ADDINOL Longlife Grease MG 2 – tai plastinis tepalas, pagamintas iš sutirštinto ličio muilo mišinio, sintetini PAO (poliapaolefinų) ir mineralinės bazinės alyvos, kurios klampa prie 400C temperatūros yra 1000 mm2/s. Priedų pagalba, tepalas puikiai atlieka savo funcijas atšiauriomis darbo sąlygomis dėka grafito ir molibdeno sulfido.

ADDINOL Montagepaste WKT 2 – tai aukštatemperatūrinė universali pasta. Ši pasta užtikrina apsaugą nuo trinties ir nusidėvėjimo iki 10000C temperatūros. Sintetinės bazinės alyvos kalmpumas esant 400C temperatūrai yra 800 mm2/s.