Gerai žinomoje tarptautinėje parodoje HUSUM WindEnergy buvo nagrinėjama vėjo energetikos tema. Jau 25 metus ekspertai ir tie, kurie domisi energetika susirenka į šį suvažiavimą. Ši paroda rengiama kas dveji metai, kuri šiemet vyks spalio 18-22 dienomis Husum mieste (Šiaurės Vokietija).Suvažiavime HUSUM WindEnergy 2012 ADDINOL pristato naujas transmisines alyvas ir tepalus.  Šie produktai yra pagaminti naudojant moderniausią įrangą, tai leidžia plačiau pažvelgti į vėjo turbinų tepimą, kuris gali padidinti jų darbo efektyvumą. Šie produktai leidžia išnaudoti paslėptą didžiulį potencialą, todėl tampa įmanoma žymiai efektyviau išnaudoti vėjo jėgainių darbą ir tuo pačiu metu maksimaliai užtikrinti visų tepamų komponentų eksploatacijos patikimumą.

ADDINOL Eco Gear W – tai nauja transmisinė alyva puikiai save užsirekomendavusi Eco Gear produktų serijoje. Alyva pagaminta pagal moderniausią „Advantec“ technologija. Produktas unikalus dėl kruopščiai atrinktų sintetinių alyvų ir aukštos kokybės priedų paketo. Alyva itin padidina pavarų dėžės efektyvumą, kas žymiai pagerina darbo našumą.

ADDINOL Eco Grease PD 2- tai ilgalaikio veikimo tepalas, skirtas naudoti esant didelėms apkrovoms. Jis specialiai sukurtas ilgalaikiam tepimui ir visam guolio tarnavimo laikui, o taip pat visų rūšių trintims ir dėvėjimuisi. Dėka modernaus priedų paketo Surftec®  šis produktas saugiai ir patikimai tepa ir apsaugo trinties paviršius nuo dėvėjimosi net ir ekstremaliomis sąlygomis, pavyzdžiui: stiprios vibracijos, smūginės apkrovos, temperatūrų kaita ir pan.

Paroda HUSUM WindEnergy 2012 šįkart vadinama „Develop the Future!“ („Kurkime ateitį“). Parodos programa susideda iš daugiau nei 75 renginių, kurie vyks kiekvieną dieną tuo pačiu metu penkiose salėse, kuriuos ves apie 200 pranešėjų, kurie kels aktualias problemas ir klausimus, susijusius su vėjo energetika Vokietijoje ir už jos ribų. ADDINOL parodai paruošė du pranešimus.