Maisto produktų, gėrimų, vaistų, gyvūnų pašarų ir kosmetikos gamyba – visose šiose srityse gamybos efektyvumui užtikrinti naudojami hidrauliniai įrenginiai. Dažniausiai „hidraulika“ veikia esant labai dideliai apkrovai, susiduriama su aukšta temperatūra, agresyvia aplinka, maksimalia įrangos apkrova, trumpu prastovos laiku ir aukštais reikalavimais. Tik aukštos kokybės tepimo produktai gali susidoroti su tokiomis užduotimis.

Galutinių produktų vartotojų sauga šiose srityse yra aukščiau visko! Tepimo produktai, naudojami gaminant ir pakuojant maistą, gėrimus, neturi neigiamai veikti produktų kokybės, jų skonio ir vartotojų sveikatos. Todėl jie turi atitikti ne tik norminių teisės aktų reikalavimus maisto saugos srityje, bet ir sanitarinius bei epidemiologinius reikalavimus, taip pat turi turėti neutralų kvapą bei skonį, negali turėti alergenų.

Klasifikuojant tepimo produktus pagal maisto saugos normas, jiems taikomi vietiniai reglamentai (pavyzdžiui, Vokietijos įstatymas „Dėl maisto ir būtiniausių prekių“ – LMBG), taip pat tarptautiniai standartai (pavyzdžiui, maisto saugos valdymo sistema – HACCP) ir NSF sertifikavimas. Pastaroji tepimo produktus suskirsto į kategorijas NSF H1 (tepimo vietoms, kuriose galimas netyčinis tepimo produkto kontaktas su maistu), NSF H2 (tepimo vietoms, kuriose negalimas kontaktas su maistu) ir NSF 3H (tiesioginis ir nuolatinis tepimo produkto kontaktas su maisto produktais. Be to, vis svarbiau tampa turėti „Kosher“ ir „Halal“ sertifikatus.

Naujoji „ADDINOL FoodProof“ produktų linija visiškai atitinka aukščiausius maisto, farmacijos ir kosmetikos pramonių reikalavimus. ADDINOL produktų asortimente galima rasti optimaliausią alyvą, tepalą ar purškiklį įvairiausiems įrenginiams bei jų komponentams. Maisto bei gėrimų gamintojai, taip pat gali rasti tinkamą tepimo priemonę „ADDINOL FoodProof“ asortimente:

ADDINOL FoodProof HLP … S – tai visiškai sintetinės, didelio efektyvumo hidraulinės alyvos, skirtos atlaikyti dideles apkrovas bei ekstremalias darbo sąlygas. Šios specialios hidraulinės alyvos lengvai atlaiko darbinę temperatūrą nuo –40 ° C iki daugiau kaip +100 ° C. Jos užtikrina gamybos patikimumą bei garantuoja mažas priežiūros sąnaudas.

ADDINOL FoodProof HLP … WX yra gaminami nauduojant aukščiausios kokybės bei švarumo medicininėmis vazelino pagrindu bazinėmis alyvomis. Ši formulė garantuoja suderinamumą su daugelio rūšių žaliavomis ir sandarinimo medžiagomis. Be to, FoodProof serijos alyvos turi puikų suderinamumą su daugelių skirtingų paviršiaus dangų. Šios hidraulinės alyvos ypač tiks naudojimui ten, kur tepimo produktams keliami ypač griežti ir aukšti reikalavimai.

ADDINOL FoodProof UNI … S yra sintetinės aukštos kokybės alyvos, skirtos universaliam naudojimui. Dėl universalaus pobūdžio jos gali būti naudojamos hidraulinėse sistemose, cirkuliacinėse sistemose, kompresoriuose ir reduktoriuose. Naudodamiesi „FoodProof UNI … S“, galite sumažinti naudojamų tepimo produktu skaičių bei tuo pačiu optimizuoti sandėlio logistiką.

Visi „ADDINOL FoodProof“ hidraulinių alyvų komponentai yra fiziologiškai saugūs, atitinka direktyvų reikalavimus, yra patvirtintos NSF H1 ir turi „Kosher“ ir „Halal“ sertifikatus. Visi komponentai atitinka tarptautinę FDA direktyvą ir juose nėra alergenų pagal Europos Sąjungos Tarybos reglamento 1169/2011 (II priedas) reikalavimus.

„ADDINOL FoodProof“ linijos produktai gali būti naudojami kaip eksploataciniai skysčiai įvairių konstrukcijų hidraulinėse sistemose.

  • sertifikavimas pagal NSF H1 ir registracija į “NSF White Book”
  • „Kosher“ ir „Halal“ sertifikavimas
  • patikima vidinė įrenginių apsauga nuo trinties, nusidėvėjimo bei korozijos
  • aukščiausias oksidacinis stabilumas, garantuojantis ilgą tarnavimo laiką
  • atsparumas agresyviam aplinkos poveikiui
  • geras sąlyčio atsparumas su daugelio rūšių žaliavomis ir sandarinimo medžiagomis
  • patikima vokiška kokybė, parduodama visame pasaulyje