Įtariama, kad junginiai su boru gali sukelti ligas arba paskatinti jų vystymąsi, todėl produktams, kuriuose junginių su boru koncentracija yra ne mažesnė negu 0,3 proc., galioja atskiras ženklinimo įpareigojimas. Todėl savo produktų asortimentą papildysime naujais su vandeniu maišomais aušinimo skysčiais, kuriuose visiškai nėra boro junginių ir kuriuos naudojant nesusiformuoja boro rūgštys. Taigi, ADDINOL su vandeniu maišomų aušinimo skysčių asortimentas išlieka konkurencingas, nes jame yra dabartinius reikalavimus atitinkančių sveikatai nekenksmingų produktų.

Trumpai apie naujų aušinimo skysčių naudą:

  • Pagerinta sudėtis
  • Ilgesnis naudojimo laikas
  • mažiausias jautrumas bakterijoms ir grybeliui – paprastai nereikia naudoti biocidų ar panašių priemonių.
  • Geresnės plovimo savybės
  • Universalesnės naudojimo galimybės
  • Geresnis suderinamumas su kitomis medžiagomis
  • WM 442 – galima apdirbti iki 80 % spalvotųjų metalų
  • WM 102 – tinka šlifavimo darbams

Naujas produktų asortimentas

ADDINOL PENTA-COOL WM 102 sudėtyje nėra boro junginių ir formaldehidą išskiriančių medžiagų.

Maišant su rekomenduojamomis techninėmis savybėmis pasižyminčiu vandeniu, jis mažai putoja ir tinka šlifavimo darbams. Be to, produktas pasižymi labai geromis aušinimo ir praplovimo savybėmis, taip pat gera apsauga nuo korozijos. PENTA-COOL WM 102 galima naudoti geležies, plieno, legiruoto plieno, ketaus, aliuminio ir plastikų apdirbimui. Taip pat tinka magnio lydiniams apdoroti.

ADDINOL PENTA-COOL WM 442 yra universaliam naudojimui bei stambių detalių apdirbimui įskaitant sunkias operacijas skirtas koncentruotas aušinimo skystis su aminais, kurio sudėtyje nėra boro rūgšties. Jis tinka geležies, plieno, aliuminio, metalo lydinių ir spalvotųjų metalų apdirbimui. Daugiau informacijos apie magnio lydinių apdirbimą teiraukitės ADDINOL techninių konsultantų.

Be to, pristatome dar vieną naujieną – ADDINOL PENTA-COOL WS 251. Tai vandenyje tirpus koncentruotas aušinimo skystis be mineralinės alyvos, skirtas naudoti staklėse su individualaus ar centralizuoto padavimo sistemomis. Moderni inhibitorių technologija užtikrina gerą biologinį stabilumą senėjimui. Produkto sudėtyje nėra baktericidų. Įprastai naudojamas legiruotam ir nelegiruotam plienui bei ketui šlifuoti. Aušinimo skystis tinka variui, aliuminiui ir spalvotiesiems metalams apdirbti tik laikantis specialių sąlygų.