Motociklų sporto populiarumas auga kasdien. Vis daugiau žiūrovų, sulaikę kvėpavimą, stebi kaskadininkų šuolius  greičio žiede ar motokroso lenktynių trasoje. Tačiau esmė tame, kad tradiciniai naftos gaminiai, nepaisant to, kokių garsių firminių ženklų jie yra, tokioms ekstremalioms sąlygoms netinka.

Bendradarbiaujant su šios srities specialistais, firma LangTuning, kuri įsikūrusi  Cvikau mieste (Vokietija), buvo sukurta variklinė alyva ADDINOL POLE POSITION HIGH SPEED 2T, kuri sėkmingai išlaikė praktinius bandymus. Jau testavimo metu, naujasis produktas pasirodė esąs puikus ir „atnešė“ keletą pergalių tradicinėse Simson Grand Prix lenktynėse.

ADDINOL Pole Position High Speed 2T – tai aukštos kokybės alyva dvitakčiams varikliams, kurie aušinami oru arba vandeniu. Dėka kruopščiai parinktų sintetinių bazinių alyvų ir specialiai sukurto priedų paketo, ADDINOL Pole Position High Speed 2T atlaiko ekstremalias apkrovas ir garantuoja efektyvią apsaugą pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Produktą sudaro komponentai, pagerinantys išankstinį maišymąsi (tai priimta lenktynių sporte), todėl jis labai gerai tinka maišymui su degalais. Dėl puikių fizinių ir techninių savybių ADDINOL Pole Position High Speed 2T turi aukštą pliūpsnio temperatūrą, dėl to išlaiko stabilią tepimo plėvelę. Todėl garantuojamas optimalus  priedų efektyvumas, kurių dėka yra užtikrinama variklio apsauga nuo susidėvėjimo, korozijos ir taršos. Variklio detalės taip pat puikiai apsaugomos nuo senėjimo.