Mineralinis plastinis tepalas ADDINOL Granule Grease 2 yra naujausias kompanijos ADDINOL gaminys, kuris papildo plastinių tepalų asortimentą, skirtas tepti guolius, kurie naudojami medžio pjuvenų granulių gamyboje.

Per paskutiniuosius 10 metų medžio pjuvenų  granulių naudojimas Vokietijoje ir Europoje žymiai išaugo. Jeigu 1999 metais Vokietijoje buvo tik 800 šildymo sistemų, kurios naudoja medžio granulių briketus, tai 2008 metais jų skaičius išaugo iki 100 000. Granulių gamybos apimtis Europoje išaugo nuo 1,4 mln. tonų (2004 metais) iki 7,5 mln. tonų (2007 metais). Gaminant medienos granulių ir sausų smulkintų žaliavų briketus (pvz., medžio drožlių, šiaudų ar durpių) žaliavos yra spaudžiamos volų, kurie rieda per specialų tinklą. Pagrindinė šio agregato dalis yra ritininis guolis, kurį veikia didelės smūginės apkrovos. Šiam agregatui kaip tik ir yra pritaikytas ADDINOL Granule Grease 2 Plus produktas.

ADDINOL Granule Grease 2 Plus – tai tepalas, kuriame naudojamas sutirštintas specialus ličio-kalio muilas, pagamintas mineralinės alyvos pagrindu su specialiu priedų paketu. Produktas yra skirtas ilgalaikiam naudojimui, kai veikia didžiuliai mechaniniai įtempiai ir aukšta temperatūra (iki +150 0C). Atsparumas aukštam slėgiui ir apsauga nuo korozijos, o taip pat didelis atsparumas vandeniui ir puikios antioksidacinės savybės užtikrina ilgalaikį guolių tepimą, taip pat tinka ir slydimo bei riedėjimo guoliams, kai yra sunkios darbo sąlygos.
Kad gamybos kaštai būtų minimalūs, rekomenduojama naudoti 180 kg statines, nes esant tokioms sąlygoms, didesnis tepalo kiekio naudojimas yra būtinas. Priklausomai nuo preso dydžio, vienos statinės pakanka 7-10 dienų. Tepalo perteklius yra tepamas ant granulių, o ne pašalinamas. ADDINOL Granule Grease 2 Plus patenka i visus tepimo taškus centrinės tepimo sistemos dėka.
Granulių prese sliekinė pavara dažniausiai tepama polialfaolefinėmis alyvomis (PAO), klampumo klasė ISO VG 220 ir 320 (pvz., ADDINOL Eco Gear S arba Getriebeöl CKT).