ADDINOL Eco Grease PD 2 – tai ilgo veikimo aukštos kokybės plastiniai tepalai, kurie pagaminti pagal Surftec® technologiją. Kadangi plastiniai tepalai, pagaminti mineralinės alyvos pagrindu, jie papildo produktų seriją ADDINOL Eco Gear M ir skirtas sunkiai apkrautiems riedėjimo ir slydimo guoliams.

Produktas ADDINOL Eco Grease PD 2 pagamintas kruopščiai atrinktų mineralinių alyvų pagrindu (klampumas prie 40 0C yra 120 mm2/s), priedų paketo Surftec® ir ličio muilo, kuris naudojamas kaip tirštiklis. Plastiniai tepalai nėra kietesni už lubrikantus ir silikonus. Gaminys atitinka NLGI 2 klasę ir turi DIN KP2N-35.

Dėka aukštos kokybės priedų paketo ADDINOL Eco Grease PD 2  apsaugo trinties paviršius nuo dubimų, nusidėvėjimo ir pažeidimų, o taip pat išlygina ankščiau pažeistus paviršius (vadinamas plastinis sulyginimo efektas). Net važiuojant nedideliu greičiu, kai vyksta įvairi trintis, ADDINOL Eco Grease PD 2 turi gerą veikimo poveikį. Labai maži trinties koeficientai lemia visų mazgų paviršių mažesnes šilumos apkrovas, dėl to pagerinamas energijos suvartojimo efektyvumas, o taip pat prailginamas įvairių mazgų eksploatavimo laikas.

ADDINOL Eco Grease PD 2 būdingas didelis atsparumas oksidacijai bei karštam ir šaltam vandeniui. Optimali naudojimo temperatūra yra nuo -35 iki +1400 C. Plastinis tepalas apsaugo nuo korozijos ir neleidžia kontaktų vietoms koroduoti. Produktas gerai prasiskverbia į centrinę tepimo sistemą ir tinkamas naudoti su kitomis sandarinimo priemonėmis.

Šių savybių derinys produktui ADDINOL Eco Grease PD 2 suteikia idealų ilgalaikį tepimą guoliams ir visiems trinties mazgams, kurie dirba ekstremaliomis sąlygomis, tokiomis kaip, pvz., vibracija, temperatūrų svyravimai, smūginės ir gniuždymo apkrovos. Naudojama: gaminant guolius (pvz., vėjo jėgainių turbinoms), pavarų reduktoriams, kurie dirba kai veikia smūginės apkrovos, ritininiams guoliams (plieno valcavimo staklėse), spaustuvių guoliuose (spausdinimo mašinos), medžio frazavimo staklėse, robotuose ir kituose įrenginiuose, kuriems reikalingas patikimas tepimas, kai dirbama sudėtingomis darbo sąlygomis.

Remiantis charakteristikomis ir darbo savybėmis ADDINOL Eco Grease PD 2 yra žymiai pranašesnis už konkurentų tepalą Castrol Longtime PD2 (ankščiau vad. Optimol).