Šiais laikais megztinių gamyba yra visiškai automatizuota. Tekstilės įmonės skirtingose pasaulio šalyse pagamina vis daugiau tekstilės gaminių, gerindami produkcijos kokybę. Siekiant sumažinti eksploatavimo, priežiūros išlaidas bei užtikrinti patikimą mechanizmų veikimą ADDINOL siūlo specialų produktą adatoms ir siuvimo mechanizmams.Tekstilinėms mašinoms skirta alyva Additex SW sukurta ir pagaminta iš didelio efektyvumo rafinuotų mineralinių alyvų ir optimaliai subalansuoto becinkio priedų paketo. Alyva lengvai nusiplauna dėl didelės emulgacijos. Alyva apsaugo nuo dilimo, korozijos ir užtikrina adatų optimalų našumą ir ilgą tarnavimo laiką. Kadangi priedų komplekse nėra cinko, dėl to užtikrinamas alyvos grynumas centrinėse tepimo sistemose.

Additex SW alyva gali būti naudojama ne tik adatų tepimui, bet ir tekstilės mašinų įdirbiniam tepimui, kadangi ši alyva pašalina smulkias daleles, kurios sukelia dėvėjimąsi, taip pagerindama dėvėjimosi porų įdirbį.

Additex SW alyva skirta tekstilinėms mašinoms bei atitinka vokiečių standartą DIN 61236-1 ir turi kompanijos Groz-Beckert patvirtinimą, jog ši alyva tinka adatų ir apskritojo mezgimo mašinoms tepti.

Additex SW tiekiama šiomis fasuotėmis:

• ISO VG 22: statinės, bakeliai po 20 l
• ISO VG 32: statinės, bakeliai po 20 l
• ISO VG 46: statinės, bakeliai po 20 l

Additex SW pakeičia ADDINOL alyvų seriją ADDINOL Textilmaschinenöle T, skirtą tekstilinėms mašinoms.