Pramonėje (pavyzdžiui plieno ar popieriaus gamyboje) uždaro tipo pavaros ir cirkuliacinės sistemos dažniausiai yra veikiamos labai aukštų apkrovų ir dirba ekstremaliomis sąlygomis. Dažniausiai veikia aukšta temperatūra ir pašalinių medžiagų poveikis (svetimkūniai).
Dėl šio aplinkos poveikio mes sukūrėme transmisinių alyvų serija ADDINOL Gear Oil 150 F ir 460 F. Šie produktai papildo aukštos kokybės transmisinių alyvų asortimentą.

Puikus apkrovos ir mikro įdubimų atsparumas, dilimo ir antikorozinės savybės užtikrina mašinų bei įrankių optimalų ir ilgą tarnavimo laiką. Pasiektas ilgas alyvos keitimo intervalas dėl alyvos senėjimo stabilumo. Dėka priedų, kuriuose nėra pelenų ir cinkom, cirkuliacinės sistemos išlieka švarios ir atsparios aukštoms terminėms apkrovoms.

Alyva ADDINOL Gear Oil F  turinti ISO VG 150 ir ISO VG 460 klampos klases, puikiai tinka:
• beveik visoms uždarojo tipo industrinėms kūginėms ir krumplinėms pavaroms
• sunkiai apkrautiems slydimo ir riedėjimo guoliams
• didelių apkrovų veikiamiems sujungimams
• cirkuliacinis ir panardinamasis tepimas
• ekologiška

Alyva višija Vokietijos pramonės keliamus standartinius DIN 51517 3 dalis ir ISO 12925/1 ir AMA 9005-E02 reikalavimus. Alyvų tinkamumas naudoti kūginėms, krumpliaratinėms ir planetarinėms pavaroms yra patvirtintas žymios kompanijos SIEMENS/FLENDER.

Transmisinių alyvų serija ADDINOL Gear Oil F yra visiškai suderinta su elastomerais ir lakais. Ši savybė užkerta kelią putų susidarymui. Transmisinių alyvų Gear Oil F serija pakeičia ADDINOL CLP S asortimentą.