Atlikus daugybę bandymų, kompanija GE Jenbacher GmbH & Co OHG suteikė licenciją produktui ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA, kuris skirtas 2 ir 3 serijos dujiniams varikliams, kurie naudoja  A klasės dujas. Produkto naudojimo instrukcijos atnaujinimas bus įtrauktas į tepimo priemonės licencijos TA 1000-1109 aprašymą (3 straipsnis, dujų klasė A).

Atlikus išsamius variklio bandymus, praktiniai tyrimai atitiko ADDINOL laboratorijos pateiktus rezultatus ir GE Jenbacher ekspertų išvadas. Įvertinus rezultatus, gautus po 20 000 darbo valandų, kurias dirbo du GE Jenbacher J312 varikliai, patvirtina puikias dujiniams varikliams skirtos alyvos ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA savybes. Dėl mažo pelenų kiekio, alyva yra atspari šiluminei oksidacijai, dėl to gali atlaikyti aukštą degimo temperatūrą, degant gamtinėms dujoms. Be to, ji garantuoja cilindrų ir stūmoklių švarą, o taip pat ir apsaugą nuo korozijos bei mechaninio nusidėvėjimo.

Dėl puikių savybių, variklinių alyvų gamintojas GE Jenbacher GmbH & Co OHG suteikė ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA produktui licenciją TA 1000-1109, skirtą naudoti  stacionariems dujiniams varikliams, kurie naudoja A klasės dujas.

Variklinė alyva ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA tinkama naudoti ne tik Jenbacher  2 ir 3 serijos varikliams, naudojantiems gamtines dujas, bet ir varikliams, veikiantiems su biodujomis, kurios yra kokybiškesnės nei gamtinės dujos. Dažniausiai varikliai su išankstinėm dujų surinkimo priemonėm, pvz., aktyvieji anglies filtrai ir išmetamųjų dujų valymo sistema, t.y. katalizinio keitiklio formaldehidas. Todėl būtina įsidėmėti, kad jeigu naudojamas originalus GE-Jenbacher katalizatorius, reikia naudoti licencijuotą alyvą. Šiuo metu vykdomi darbai, kad butu gauta ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA produktui ši licencija. Naudojant kitų firmų katalizatorius, būtina laikytis gamintojų nurodymų. Tokiu atveju GE Jenbacher rekomenduoja naudoti dujiniams varikliams skirtą alyvą, turinčią TA 1000-1109 (dujų klasė A) licenciją. Tai reiškia, kad produktas ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA yra tai, ko Jums reikia.