6 500 dalyvių iš įvairių užsienio šalių, apie 200 000 lankytojų iš viso pasaulio, 2 500 užsienio šalių žurnalistų ir 5,6 mln. verslo kontaktų per penkias dienas – štai kokio dydžio bus reikšmingiausia pasaulyje pramonės paroda, kuri vyks Hanoveryje (Vokietija).

2017 m. balandžio 24–28 d. po vienu stogu susirinks visų pagrindinių technologijų gamintojų ir svarbiausių pramonės šakų atstovai: mokslininkai ir kūrėjai, automatizavimo ir kompiuterizavimo inžinieriai, tiekėjai ir gamybos technologai, energetikos specialistai ir daugelis kitų. Parodos metu bus pristatyti ir itin veiksmingi tepalai ADDINOL.

Kaip ir praėjusiais metais, bendrovė ADDINOL bus pristatyta parodoje bendrajame stende, pavadintame „Decentralizuotas energijos tiekimas“, kur bus pateikta informacija apie visą aukštos kokybės tepalų ADDINOL asortimentą, skirtą decentralizuoto energijos tiekimo sistemoms. Ypatingas dėmesys bus skiriamas mūsų naujoviškiems dujų variklių tepalams, kurie skirti įrenginiams, varomiems gamtinėmis ir specialiosiomis dujomis. Visų pirma, pristatysime savo perspektyvų produktą – alyvą ADDINOL Eco Gas 4000 XD. Be to, bus pateikta išsami informacija apie pavarų alyvą iš „Eco Gear“ produktų linijos ir mūsų gaminamus turbinų tepalus. Šie tepalai, mūsų teikiamos paslaugos bei specialistų patirtis neabejotinai užtikrins, kad įrenginiai puikiai ir ilgai tarnaus savo savininkams ir įmonėms. Be to, vėjo energijos pramonės tiekėjų forumo metu ADDINOL atstovas parengs ataskaitą, kuri bus pateikta balandžio 2017 m. balandžio 27d. 5 salėje, D48 stende.

Apsilankykite didžiausioje pasaulyje pramonės parodoje, kuri veiks 2017 m. balandžio 24–28 d. Hanoveryje!