Naujovės ir tradicijos

Viena iš svarbiausių „ADDINOL Lube Oil GmbH“ sričių – tyrimai, plėtra ir pritaikymas praktikoje. ADDINOL didelio efektyvumo tepimo priemonės yra naujausių technologijų sudėtinė dalis. Tepimo priemonės, naudojamos variklių, pavarų, grandinių, guolių ir hidraulinių sistemų tepimui,  atskleidžia visas savo eksploatacines savybes.

ADDINOL laboratorija, esanti Leunoje, vykdo sparčią pažangą. Ji turi visą būtiną naujausią infrastruktūrą ir analizės bei techninių bandymų įrangą. Aukščiausios kvalifikacijos specialistų komanda kuria ADDINOL naujoves. Prieš tai, kol bet koks gaminys tampa prieinamas vartoti, jis yra kruopščiai išbandomas, laikantis griežčiausių standartų. Tai atliekama glaudžiai bendradarbiaujant su ADDINOL partneriais – įmonėmis ir institutais. Tokiu būdu priimami geriausi sprendimai sausumos, vandens ir bėginiam transportui bei visoms pramonės šakoms.

Didelio efektyvumo ADDINOL tepimo priemonės atitinka aukščiausius reikalavimus. Išskirtinę vokišką kokybę patvirtina tarptautinių pirmaujančių įrangos gamintojų įspūdingos rekomendacijos ir daugybė patenkintų klientų visame pasaulyje.