Daugelis gali vadinti save pasaulio rinkos lyderiais, todėl Šveicarijos miesto Sankt Galleno universitetas sukūrė objektyvią ir skaidrią realaus pasaulio rinkos lyderių iš Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos rinkimo tvarką.

Nuo 2018 m. gruodžio mėn. Vokietijos Leunos miesto „ADDINOL Lube Oil GmbH“ bendrovė buvo įtraukta į čempionų kategorijos universiteto indeksą.

Svarbiausias šio titulo skyrimo veiksnys, be didelės eksporto dalies, buvo pirmaujanti tepimo priemonių padėtis aukštos temperatūros grandinių bei variklinių alyvų(skirtuose biodujų varikliams) segmentuose,. Dėl didelių investicijų į mokslinius tyrimus ir technologinę plėtrą „ADDINOL“ pasiekė lyderiaujančią poziciją abiejuose rinkos segmentuose ir tapo sprendimų tiekėju sunkiausių užduočių tepimo srityje.

„Dabar mes ne tik tepimo priemonių tiekėjas“ – pabrėžė „ADDINOL Lube Oil GmbH“ generalinis direktorius Georg Wildegger. Glaudžiai bendradarbiaudami su klientais, įrangos gamintojais ir mokslinių tyrimų organizacijomis, „ADDINOL“ kuria produktus, atitinkančius ganėtinai specifinius mūsų klientų keliamus reikalavimus.

Taip 1999 m., prasidėjo gamyba vieno iš individualių produktų tipų. Tada, glaudžiai bendradarbiaujant su variklio gamintoju MAN, buvo pradėtas tikslingas tepimo priemonių kūrimas decentralizuotiems elektros energijos tiekimo įrenginiams – dujinių variklių alyvoms, specialiai pritaikytoms varikliams, naudojantiems tam tikrų tipų dujas. Didžiulė dujinių variklių alyvos ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra Plus sėkmė vis dar yra etalonas. Paskutinis naujausias dujinių variklių alyvos kūrimas gimė bendradarbiaujant su vienu iš pirmaujančių priedų gamintojų, kuris pasiūlė inovatyvią priedų technologiją, kuri prisitaiko prie kintančių moderniųjų dujų variklių eksploatavimo sąlygų. Dėl didelio slėgio ir temperatūros, būdingos naujojo dizaino varikliams ir juose naudojamoms medžiagoms, yra idealios sąlygos visapusiškai atskleisti visas galimybes, kurias turi moderniausia dujų variklio alyva ADDINOL Eco Gas 4000 XD.

Aukštos temperatūros grandinės alyvos segmente gamintojas ADDINOL taip pat sugebėjo sustiprinti savo padėtį rinkoje. Praėjusiais metais, reaguojant į rinkos poreikius, buvo sukurta kita aukštos temperatūros grandinių alyva, kuri prisidėjo prie ADDINOL Cliptec alyvos linijos ir buvo pirmoji pasaulinėje rinkoje sekmingai gavusi maistinį sertifikatą NSF-H1. Prieš tai polimerinių plėvelių gamintojai, kurie vėliau buvo naudojami maisto produktų pakavimui, turėjo susidurti su rimtais apribojimais. Viena vertus, tai buvo gamybos linijų produktyvumo ir greičio apribojimai, kita vertus, vėlesnio plėvelės panaudojimo maisto produktų pakavimui apribojimai. Nauja aukštos temperatūros grandinių alyva Cliptec XHS 485 FG praplečia technologines ribas ir rodo anksčiau neįsivaizduojamą galimybių spektrą. Šios, į rinką orientuotos plėtros dėka, „ADDINOL“ tapo pirmuoju tepimo produktų gamintoju, kuris savo produktų asortimente siūlo aukštos temperatūros grandinių alyvą, pasižyminčią išskirtinėmis charakteristikomis, NSF-H1 sertifikatu ir galima teigti, svarbiausiu šio tipo įrangos gamintojo pasaulyje aprobacija – BRÜCKNER.