ADDINOL vėl dalyvaus tarptautinėse parodose

Tarptautinė statybinių plokščių ir inžinerinės medienos konferencija ir paroda (PELICE — Panel & Engineered Lumber International Conference & Expo) yra populiariausia pasaulyje susitikimų vieta profesionalams, dirbantiems inžinerinių ir neinžinerinių medienos medžiagų srityje. 2022 m. kovo 31 ir balandžio 1 dienomis konferencija vyks jau aštuntą kartą, ir čia nuskambės  daug pagrindinių pranešimų ir pristatymų apie naujas lukšto, faneros, orientuotų medienos drožlių plokščių (OSB), vidutinio tankio medienos plaušų plokščių (MDF), medžio drožlių plokščių, perdirbtos medienos ir medžio masyvo pokyčius ir technologijas. Per pertraukas dalyviai turės laiko profesionalioms diskusijoms, taip pat bendravimui su daugiau nei 80 parodos dalyvių.

Mes džiaugiamės, kad šiais metais ADDINOL bus pristatytas parodos programoje. APAC pramoninių pardavimų krypties vadybininkas Steffen Bots savo pristatyme, pasitelkdamas pritaikymo medienos apdirbimo pramonėje pavyzdžius, papasakos apie ADDINOL tepalų efektyvumą. Be to jis sutelks dėmesį į trinties poveikį energijos suvartojimui.

Aštuntoji tarptautinė konferencija ir paroda Panel & Engineered Lumber International Conference & Expo (PELICE) vyks  2022 metų kovo 31 – balandžio 1 dienomis Atlantos, Džordžijos valstija (JAV), viešbučio Omni в CNN Center Grand Ballroom North salėje.

2022-03-31—04.01
Viešbutis Omni в CNN Center, Atlanta (JAV)
Stendas P 517
http://pelice-expo.com

ADDINOL FoodProof linija parodoje ANUGA FoodTec 2022

ANUGA FoodTec — vienintelė pasaulyje prekybos mugė, apimanti visus maisto produktų gamybos aspektus. Daugiau nei 1500 dalyvių, suskirstytų į aštuonis segmentus, parodos lankytojams pristatys savo patirtį ir žinias visuose maisto pramonės sektoriuose – nuo maisto produktų perdirbimo iki pakavimo ir sandėliavimo. Pavyzdžiui, „Aplinkos ir energetikos“ segmente bus pristatytos švarios, ekonomiškos ir tvarios energijos valdymo technologijos. „Išpilstymo ir pakavimo“ segmentas orientuojasi į inovacijas ir produktus, siekiant optimizuoti pildymo ir pakavimo procesus, taupyti išteklius ir užtikrinti produktų kokybę.

2022 metais ADDINOL pirmą kartą dalyvaus parodoje ANUGA FoodTec. Su plačiu produktų linijos FoodProof ADDINOL asortimentu dalyvaus segmente „Food Processing“, skirtame maisto produktų perdirbimo technologijoms. Aukštos kokybės tepalai ADDINOL skirti sutepti įrangą ir komponentus, veikiančius ekstremaliomis darbo sąlygomis (pavyzdžiui, krosnyse, šaldymo linijose) arba aukšto drėgnumo sąlygomis, mūsų produktai užtikrina efektyvų ir patikimą sutepimą, atitinkantį ypatingus reikalavimus dirbant su maisto produktais. 

2022-04-26—29
Parodų centras Messe Köln, Kelnas (Vokietija)
Paviljonas 07.01, stendas F 038
https://www.anugafoodtec.de

Varšuvoje, parodoje Euro Chlor ADDINOL pristatys inovatyvią alyvą

2022 metų gegužės 3-5 dienomis Varšuvos (Lenkija) DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre konferencijų centre įvyks XI tarptautinė konferencija ir paroda, skirta chloro pramonei Euro Chlor. Šių metų renginio tema – „Šarminis chloras: indėlis į švarią planetą visiems“. Lygiagrečiai su konferencija bus organizuojama ir interaktyvi parodų zona, kurioje pramonės atstovai, tokie kaip projektavimo biurai, įrangos gamintojai ir paslaugų teikėjai, galės pasidalinti savo patirtimi ir žiniomis.

ADDINOL pirmą kartą dalyvaus Euro Chlor kaip eksponentas. Mūsų dėmesys bus skiriamas didelio našumo tepalams, kurie buvo sukurti taip, kad atlaikytų labai sudėtingas chloruotų technologinių dujų suspaudimo eksploatavimo sąlygas, ir jau yra sėkmingai išleisti į rinką. Tepalas ADDINOL Turbine Oil CA buvo kuriamas kartu su kompanija Siemens Turbomachinery Equipment GmbH. Dėl unikalios technologijos jis gali efektyviai atsispirti chloro turinčių junginių prasiskverbimui. Patikimas cheminis chloro turinčių junginių surišimas turbinų alyvoje užtikrina aukščiausią gamybos patikimumą ir saugumą dėl optimalios įrangos komponentų ir dalių apsaugos nuo korozijos. Be to, šios alyvos tarnavimo laikas yra ilgesnis, palyginti su įprastomis turbinų alyvomis.

2022-05-03—05
DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Centre Varšuvoje (Lenkija)
Stendas 11
https://eurochlor2022.org/

ADDINOL pirmaujančioje pasaulyje aplinkosaugos technologijų parodoje IFAT 2022

IFAT yra didžiausia platforma tendencijoms, naujovėms ir sprendimams atrasti vandens tiekimo, kanalizacijos, atliekų tvarkymo ir žaliavų pramonės srityse. IFAT organizuoja atskiras parodas ne tik Miunchene, bet ir Kinijoje, Indijoje, Pietų Afrikoje ir Turkijoje. Po to, kai 2020 m. dėl pandemijos turėjo būti atšauktas IFAT Miunchene, didžiausia pasaulyje aplinkosaugos technologijų paroda lankytojams vėl bus atidaryta nuo 2022 m. gegužės 30 d. iki birželio 3 d. Miuncheno parodų centre.

IFAT 2022 parodoje taip pat bus pristatyti efektyvūs vandens tvarkymo, atliekų ir perdirbimo sprendimai, tokie kaip energijos gamyba iš perdirbtų medžiagų ir atliekų. Be pristatymų pačioje parodoje ir tiesioginių diskusijų, svarbiausius programos renginius bus galima rasti internete, o produktai ir naujovės taip pat bus pristatomos skaitmeniniu būdu.

ADDINOL dalyvaus parodoje IFAT 2022 kartu su kompanija Bayern BHKW GmbH, turinčia daugiau nei 50 metų patirtį decentralizuotų elektrinių statybos srityje ir jau nuo 1990-ųjų pradžios siūlančia aukštos kokybės kogeneracinius įrenginius. ADDINOL papildo šeimai priklausančios Bavarijos įmonės gaminamą techniką tinkamais tepalais, tokiais kaip dujinių variklių alyvos ir aušinimo skysčiai, taip pat siūlo visapusišką aptarnavimą bei alyvos analizę, siekiant maksimaliai pailginti alyvos tarnavimo laiką.

2022-05-30—06.03
Parodų centras Messe München, Miunchenas (Vokietija)
Paviljonas A4, stendas 302
https://ifat.de