2011 metų lapkričio 15-19 dienomis Hanoveryje (Vokietija) vyksta žemės ūkio paroda Agritechnica.
Paroda užima 300 000 m2 plotą, šiais metais joje dalyvauja 2600 dalyvių, tikimąsi sulaukti 350 000 lankytojų, todėl tai yra didžiausia paroda, skirta žemės ir miškų ūkiui, gyvūnų priežiūrai, sodininkystei, vynuogininkystei ir komercinei žvejybai. Agritechnica paroda vyksta 1-2 kartus per metus, kaip ir Eurotier/BioEnergym, Decentral parodos Hanoveryje. Šiais metais ADDINOL pirmą karta įsteigs savo stendą šioje parodoje.

Mes žinoma paruošėme naujų produktų, kurie skirti naudoti žemės ūkyje ir miškininkystėje, nuo motorinių transporto priemonių iki hidraulinių skysčių, kurie suskirstyti į konkrečias grupes. Be to, mes pristatome dujiniams varikliams skirtą variklinę alyvą.

Šiluminėse elektrinėse dujų panaudojimas elektros energijai gaminti tampa vis svarbesnis. Atsinaujinantys energijos ištekliai vis dažniau aptariami šiomis dienomis, kadangi jų panaudojimas turi didelę reikšmę visuotiniam atšilimui. Todėl dujų panaudojimo sritis yra gana aktuali ir naudinga. Pelnas bus tik tuomet, kai įrenginys dirbs sklandžiai. Jeigu dujinis variklis  nuolatos ges, tuomet reikės dažnai keisti alyvą, o tai jau, žinoma, sumažins pelną ir kainuos daug laiko.

Dujiniams varikliams skirta alyva ADDINOL MG 40-Extra Plus, LA ir Synth užtikrina maksimalų dujinio variklio tarnavimo laiką ir patikimumą, tai patvirtino pirmaujauntys alyvų gamintojai. ADDINOL vertindami kiekvieną produktą, tikrina jį individualiai pagal alyvos darbo sąlygas. Argumentas įrodantis variklinių alyvų kokybiškumą yra žymiai išaugę pardavimai dėl prailgintų alyvos keitimo intervalų (iki 50% lyginant su įprastomis alyvomis).  Be to, mums rūpi išskirtinė cilindrų, stūmoklių švara bei apsauga nuo korozijos ir susidėvėjimo.

Aplankykite ADDINOL stendą Agritechnika parodoje lapkričio 15-19 dienomis Hanoveryje!

2011 m. lapkričio 15-19 dienomis
Parodų kompleksas Hanoveryje
20 salė, F07 stendas