Ragnar Tiiter, Kreisi Metall OU (Estija) vykdantysis direktorius:
„Sėkmingai besivystanti, novatoriška ir progresuojanti Įmonė Kreisel Metall OU, kuri gamina aukštos kokybės miško priekabas ir keltuvus, prekiniu ženklu Vahva Jusssi įsikūrusi Rakvare. Šio prekinio ženklo technikai žinoma ne tik Estijoje, bet ir visame pasaulyje. Vahva Jussi technikos gamyboje naudoja tik kokybiškus ir novatoriškus komponentus, kurių vienas iš jų yra ADDINOL.

ADDINOL ir Kreisi Metall OU pradėjo bendradarbiauti nuo 2007 metų, t.y. nuo pat Kreisi Metall OU gyvavimo pradžios. Bendradarbiaujant parinktos alyvos ir kitos tepimo priemonės per šiuos metus įrodė savo pranašumą ir pelnė Vahva Jussi visišką pasitikėjimą, kad klientas gaus kokybišką techniką ir klientas liks patenkintas. Addinol tepimo priemonės užtikrina ilgą tarnavimo laiką ir patikimą detalių tepimą net ir ekstremaliomis sąlygomis. Naudodami ADDINOL, mes galime būti užtikrinti, kad mūsų technika dirbs užtikrintai visose pasaulio šalyse. Dėka ADDINOL tepimo priemonių naudojimo gaminant ir surenkant Vahva Jussi techniką mums nereikia nerimauti dėl veiklos ir įrangos patikimumo.“


Mažmeninės prekybos tinklas „Лента“ (Rusija)
„Viena iš pirmaujančių ir stambiausių Rusijos rinkos mažmeninės prekybos tinkas „Лента“ buvo įkurta 1993 metais ir jau šiuo metu šis tinklas jau turi 56 prekybos centrus, kurie išsidėstę visoje Rusijos teritorijoje. 2011 kompanijos apyvartą sudarė 89,9 milijardai rublių,  sukurta 17 000 darbo vietų Rusijoje. ADDINOL bendradarbiavimas su „Лента“ prasidėjo 2008 metais.

Kompanija „Лента“ užsiima maisto produktų gamyba ir pardavimu. Kiekviename prekybos centre įrengta atskira kepykla,  ir jau daugelį metų krosnių atraminių guolių tepimui sėkmingai yra naudojamos ADDINOL tepimo priemonės. „Лента“  labai vertina partnerystę ir bendradarbiavimą su ADDINOL, dėka to yra pasiekiami geri rezultatai, dėka ADDINOL produktų aukštos kokybės ir mažų sąnaudų.„


Oleg Kovalčiuk, aptarnavimo serviso vadovas UAB „LAN kompanija“ (Ukraina):

„UAB „KompAnija LAN“ yra garsių mašinų gamintojų firmų, tokių kaip Claas, Lemken, WestfaliaSurge, Damman, Schmotzer, Amazone platintojas vakarų Ukrainoje. Bendrovės tikslas yra teikti kokybiškas garantinio aptarnavimo ir priežiūros paslaugas savo klientams.

Sėkmingas bendradarbiavimas su UAB „Kompanija LAN“ ir ADDINOL prasidėjo 2009 metais. Mūsų praktika rodo, kad ADDINOL yra aukštos kokybės tepimo priemonės ir mes patvirtiname, kad pradėjus naudoti ADDINOL tepimo priemones, mūsų darbe techninių problemų sumažėjo 10-15%.  Mes taipogi labai patenkinti „ADDINOL Ukraina“  mūsų techninių klausimų sprendimu. Rekomenduojame ADDINOL kaip patikimą partnerį ir kaip kokybiškų produktų ženklą.


Ognijan Pavlov, kompanijos ZSK Stomanobeton (Bulgarija), valdybos primininkas
«ZSK Stomanobeton EAD yra viena iš pirmaujančių bulgarijos statybos bendrovių, kuri specializuojasi gelžbetoninių gaminių projektavime, gamyboje ir montavime. Šių gaminių gamyboje naudojamos ADDINOL alyvos. Įmonė vertina sėkmingą bendradarbiavimą su dukterine ADDINOL įmone Bulgarijoje, kurios ekspertai visuomet teikia profesionalią ir patikimą pagalbą aukščiausiu lygiu.