ADDINOL – didelio efektyvumo tepimo priemonių ekspertai

„ADDINOL Lube Oil GmbH“ kuria ir gamina naujos kartos didelio efektyvumo tepimo priemones, įskaitant aukščiausius reikalavimus atitinkančias didelio efektyvumo alyvas ir tepalus ir naujausius produktus, pavyzdžiui, „ADDINOL Eco Gear“ – pramoninę transmisinę alyvą, kurią gaminant panaudota „Surftec®“ technologija.

Klientai visame pasaulyje vertina mūsų gaminių aukštą kokybę, didelę patirtį ir žinias, ypatingą aptarnavimą ir, be abejonės, visišką ADDINOL patikimumą.


Patirtis, žinios ir kompetencija nuo 1936 m.

Viskas prasidėjo 1936 m., kai Krumpoje buvo įkurta Lützkendorfo gamykla, gaminanti mineralines alyvas. Savo plėtrą pradėjo viena didžiausių Vokietijoje perdirbimo įmonių, gaminančių degalus ir tepimo priemones.

Didelio efektyvumo tepimo priemonės, kurias gamina Lützkendorfo mineralinės alyvos gamykla, tokios kaip variklio alyva „ADDINOL Super“, tapo kokybės ir progreso sinonimu. ADDINOL – „Additive in Oil“ – buvo vienas žymiausių prekės ženklų VDR. Po Vokietijos suvienijimo bendrovė pakeitė pavadinimą į ADDINOL.

2000 m. „ADDINOL Lube Oil GmbH“ perkėlė savo centrinę būstinę į Leuną Saksonijoje-Anhalte. Iš čia gaminiai tiekiami visoms Europos šalims, Rusijai ir Amerikai, Kinijai ir Australijai. Kompetentingi partneriai ADDINOL didelio efektyvumo tepimo priemones platina daugiau nei 70 šalių.