Didelio efektyvumo tepimo priemonės – ADDINOL

ADDINOL siūlo daugiau nei 650 didelio efektyvumo tepimo priemonių automobiliams ir pramonei. Jos visos įkūnija moderniausios technikos lygį. Jos buvo sukurtos, pasitelkiant mūsų praktinę patirtį ir glaudžiai bendradarbiaujant su pasaulyje pirmaujančiais originalios įrangos gamintojais, naudojantis naujausiomis technologijomis ir atsižvelgiant į mūsų klientų poreikius.

Į automobiliams skirtų produktų asortimentą įeina variklinė alyva (lengviesiems, krovininiams automobiliams ir motociklams), automobilių pavarų dėžių alyva ir funkciniai skysčiai automobiliams bei universali traktorių alyva, alyva automatinėms pavarų dėžėms ir tepimo priemonės jūrų ir geležinkelio transportui. ADDINOL siūlo platų pramonės sektoriui skirtų produktų asortimentą – nuo dujinių variklių alyvos, sunkiosioms transporto priemonėms skirtos pavarų dėžių alyvos, grandinių tepimo priemonių ir tepimo priemonių maisto pramonei, įskaitant turbinų alyvą, hidraulinius skysčius ir formavimo alyvą, iki purškiklių, tepalų ir izoliacinės alyvos.

Mūsų didelio efektyvumo tepimo priemonės kuriamos ir gaminamos Loinoje, Vokietijoje. Mūsų produktais prekiaujama visame pasaulyje, o nuo 1936 metų jie ženklinami kokybės ženklu „Made in Germany“.