į vieną moderniausių tepimo priemonių gamyklą Europoje!” ADDINOL Lube Oil GmbH yra viena iš nedaugelio Vokietijos mineralinės alyvos pramonės dalis, kurią sudaro didelė nepriklausomo verslo grupe ir kuri turi partnerių visuose žemynuose, daugiau kaip 100 šalių...

Sveiki atvykę į ADDINOL

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo 1936 m. spalio 26 d. Mineralölwerk Lützkendorf vardu. Po Vokietijos susivienijimo kompanija pakeitė pavadinimą į ADDINOL – (Additives in Oil), kuris prieš tai buvo garsiausias prekinis ženklas.
Šiandien mes įkūrėme ir gaminame didelio efektyvumo šiuolaikiškas tepimo priemones Leunoje, tarptautinės reputacijos chemijos pramonės miestelyje. Gaminame automobilines alyvas, atitinkančias aukščiausius reikalavimus ir novatoriškas tepimo priemones pramonei.
Iš paukščio skrydžio matosi mūsų gamykla su komerciniais pastatais, laboratorijomis ir logistikos centras, fone dar matosi elektrinė. Ateityje žadame plėstis ir likę laisvi plotai bus užstatyti.
Geriausias būdas įsivaizduoti mūsų teritorijos dydį, tai pavaikščioti po mūsų gamyklą. Ši kelionė tęsiasi su nesibaigiančiomis vamzdynų sistemomis...
... taip pat įspūdingo aukščio rezervuarai...
... mes iškrauname žaliavas ant pakrovimo rampų pačiame ADDINOL logistikos centre.
Po ekskursijos lauke grįžtame į didžiulę ADDINOL laboratoriją, kurioje yra modernios priemonės ir įranga, skirta tyrimams.
Čia mes kuriame didelio efektyvumo tepimo priemones, visus gaminius kruopščiai patikriname, visos žaliavos ir jų dokumentacija prieš gamybą taip pat nuodugniai patikrinamos.
Iš laboratorijos toliau keliaujame į gamybines patalpas. Čia pirmojoje stadijoje dedami priedai – klampos modifikatoriai, gamybos įrenginys kelią didelį triukšmą.
Tuomet pereiname per baterijų ir jungčių skyrių. Jomis teka bazinės alyvos ir priedai, kurie keliauja į specialius maišytuvus.
Šiuose maišytuvuose gaminame aukštos kokybės tepimo priemones, pasitelkę savo formules, žinias, patirtį ir modernias technologijas.
Kiekvienas pagamintas produktas keliauja į laboratoriją, kurioje tikrinama gaminio kokybė. Tik praėjus visus patikrinimo etapus, tepimo priemonės siunčiamos klientams.
Produkcija iš karto pilama į autocisterną, kuri iš karto tiksliai pasveriama ir transportuojama ir „veiksmo vietą“.
Kitos tepimo priemonės laikomos rezervuaruose, kol bus išpilstoma į statines ar konteinerius ...
... arba į smulkesnes ADDINOL pakuotes, kurios yra unikalios savo turkio ir metalo atspalviais bei patraukliu ir ergonomišku bakeliu.
Dinamiškos etiketės suteikia išsamios informacijos apie produktą ir tai jau yra galutinis produkto apdirbimas prieš pakuojant tepimo priemones.
Po išpilstymo ir etikečių užklijavimo, produkcija keliauja į ADDINOL logistikos centrą.
Iš čia mūsų didelio efektyvumo tepimo priemonės pradeda savo kelionę pas mūsų partnerius ir pirkėjus.
Beveik visose pasaulio šalyse mūsų pirkėjai yra dėkingi mums, dėl unikalių ADDINOL didelio efektyvumo produkto savybių ir puikios kokybės.
Daugelis žmonių chemijos ir gamybos pramonės yra susidomėję mūsų gamykla ir tikisi gauti galimybę ją aplankyti.
Potencialus technikas ir vadovas kaip Meksikos ambasadorius S.E. Francisco Gonzales Diaz (dešinėje) yra sužavėtas pačia moderniausia Europoje ADDINOL tepimo priemonių gamykla.
ADDINOL aukštos kokybės tepimo priemonės – tinkamas produktas bet kokioje srityje.