ADDINOL – ekspertai didelio efektyvumo tepimo priemonių srityje

Mes ADDINOL’e vystome ir gaminame naujausios kartos didelio efektyvumo tepimo priemones. Tame tarpe automobilinės tepimo medžiagos, atitinkančios aukščiausius reikalavimus, ir inovaciniai gaminiai pramonei. 

Visame pasaulyje mūsų klientai gauna naudos iš aukštos ir stabilios ADDINOL didelio efektyvumo tepimo medžiagų kokybės, mūsų žinių ir patyrusių ekspertų asmeninio kliento konsultavimo.

Didelio efektyvumo tepimo medžiagos, skirtos naudoti sudėtingomis eksploatavimo sąlygomis

27.02.2019
Juntamas efektas ilgalaikėje perspektyvoje! Didelio efektyvumo „ADDINOL“ tepimo medžiagos ne tik užtikrina patikimą įrenginio mazgų ir detalių sutepimą ir daug ilgesnį eksploatacijos laiką, bet ir turi daug didesnį potencialą veiksmingiau naudoti energiją bei mažinti energijos vartojimą. Jos užtikrina didžiausią eksploatacinį patikimumą ir padeda reikšmingai sumažinti išlaidas bei taupiau naudoti resursus. Didelio efektyvumo „ADDINOL“ tepimo medžiagos naudojamos tiek pramonėje, tiek automobilių priežiūros srityje.

ADDINOL tepimo produktai – visame pasaulyje!

26.02.2019
Ar žinojote, kad ADDINOL tepimo produktai yra naudojami įvairioje technikoje daugiau nei 90 pasaulio šalių. Visi ADDINOL produktai yra kuriami ir gaminami tik vienoje gamykloje Leunos mieste Vokietijoje. Mes tuo didžiuojamės!