Nauja stambi pakuotė - ADDINOL 80 metų

07.07.2016

Kompanijai ADDINOL jau 80 metų – tai dar vienas kompanijos istorijos etapas. Keičiantis laikmečiams, pradedant nuo naftos perdirbimo gamyklos „Mineralölwerk Lütskendorf“ mažame Krumpa miestelyje iki šių dienų Loina mieste įkurtos gamyklos bei pagrindinės kompanijos būstinės, ADDINOL produkcijos pakuotė nuolat keitėsi.

Statybų pradžios ceremonija Leuna mieste: pirmasis naujo investicinio projekto žingsnis

30.05.2016

Nepaisant pastaraisiais metais vyraujančio politinio ir ekonominio neužtikrintumo, ADDINOL Lube Oil GmbH, kaip aukštos kokybės tepalų tiekėjui, pavyko sustiprinti ir išplėsti savo pozicijas rinkoje visame pasaulyje, o ypač tepalų skirtų pramonei bei gamybai sektoriuose. Padidėjus aukštus reikalavimus atitinkančių ADDINOL tepalų paklausai, nuspręsta pradėti vykdyti kelių pakopų investicinį projektą, kurio dėka galėsime išplėsti tiek gamybinius pajėgumus, tiek ir administracinių patalpų plotą Leuna mieste. Sėkmingoje kompanijos ADDINOL istorijoje kuriamas dar vienas  naujas etapas ir vargu ar galima būtų surasti palankesnį laiką jo įgyvendinimui, šiemet – ADDINOL švenčia 80-us įmonės įkūrimo metus.

2016 metai kupini švenčių ir jubiliejų

08.03.2016

2016-aisiais metais Leuna pasižymi šventėmis ir jubiliejais. ADDINOL LUBE OIL GmbH šiais metais švenčia savo jubiliejines 80-tas metines ir prisimena sekmės istoriją, kurios raktiniai žodžiai buvo tradicijos ir inovacijos. Centrinės Vokietyjos mieste Leuna buvo sukurta ir pagaminta daugiau kaip 600 skirtingų aukštos kokybės tepimo medžiagų. Įmonė yra atstovaujama daugiau kaip 90-ioje šalių visame pasaulyje ir gali pasiulyti optimalius sprendimus beveik visoms techninėms problemoms, susijusioms su tepalais.