ADDINOL Brėmene vyksiančioje biodujų mugėje 2012 m. sausio 10-12 dienomis

16.12.2011

Dvidešimt pirmoji Vokietijos biodujų asociacijos metinė konferencija ir prekybos mugė atveria savo duris 2012 m. sausio 10-12 dienomis, vadovaudamasi šūkiu „Biodujos tai gali – centralizuotai, efektyviai ir taupiai“. Šiuo metu didžiausia paroda skirta biodujoms vyks Brėmene. Žinoma ADDINOL taip pat teikia savo pasiūlymus šioje mugėje.

Viena didžiausių pramonės ir prekybos paroda

09.12.2011

Lapkričio 13-19 dienomis Hanoveryje (Vokietija) įvyko "Agritechnica" 2011 paroda, skirta žemės ūkiui ir miškininkystei. Ši paroda yra viena didžiausių pasaulyje. Renginyje dalyvavo apie 415 000 žmonių iš kurių 100 000 užsieniečių. Didelis lankytojų skaičius parodo, kad žemės ūkio sektorius sparčiai auga ir turi didelę reikšmę ekonomikos augimui.

Naujas MAN patvirtinimų tinklalapis

08.12.2011

Informacija apie naudojamus produktus, patvirtintus MAN, galima greitai rasti duomenų bazėje, kurioje pateikta patikima informaciją apie gaminius. Šis portalas buvo nesenai atnaujintas MAN.

Plečiamas ADDINOL plastinių tepalų asortimentas

05.12.2011

Vokiečių kompanija Dieffenbacher GmbH yra viena iš pirmaujančių medžio plokščių, izoliacinių medžiagų ir įvairių įrenginių gamintojas. Dieffenbacher GmbH įvedę griežtus reikalavimus naudojamiems tepalams, kadangi siekia užtikrinti trinties porų ilgaamžiškumą. Norint atitikti šiuos reikalavimus, ADDINOL išplėtė savo plastinių tepalų asortimentą.

Nauja aukštos kokybės transmisinė alyva ADDINOL Gear Oil F

14.11.2011

Pramonėje (pavyzdžiui plieno ar popieriaus gamyboje) uždaro tipo pavaros ir cirkuliacinės sistemos dažniausiai yra veikiamos labai aukštų apkrovų ir dirba ekstremaliomis sąlygomis. Dažniausiai veikia aukšta temperatūra ir pašalinių medžiagų poveikis (svetimkūniai).
Dėl šio aplinkos poveikio mes sukūrėme transmisinių alyvų serija ADDINOL Gear Oil 150 F ir 460 F. Šie produktai papildo aukštos kokybės transmisinių alyvų asortimentą.

Naujas produktas ADDINOL asortimente: ADDINOL PROFESSIONAL 0530 E6

03.11.2011

Naujoji variklinė alyva ADDINOL PROFESSIONAL 0530 E6 yra SAE 5W-30 klasės ir visiškai atitinka ACEA A1,B1,A5,B5, specifikacijos reikalavimus. Alyva skirta naujausios kartos Ford lengviesiams automobiliams ir mikroautobusams.

Naujas produktas ADDINOL asortimente: ADDINOL PREMIUM 0530 FD

02.11.2011

Nauja variklinė alyva ADDINOL PREMIUM 0530 FD priklauso SAE 5W-30 klampumo klasei ir atitinka specifikacijos ACEA A1/B1/A5/B5 reikalavimus. Ši alyva ypač rekomenduojama Ford markės automobiliams.

ADDINOL 2011 m. lapkričio mėnesį dalyvauja Hanoveryje vykstančioje Agritechnica parodoje

01.11.2011

2011 metų lapkričio 15-19 dienomis Hanoveryje (Vokietija) vyksta žemės ūkio paroda Agritechnica.
Paroda užima 300 000 m2 plotą, šiais metais joje dalyvauja 2600 dalyvių, tikimąsi sulaukti 350 000 lankytojų, todėl tai yra didžiausia paroda, skirta žemės ir miškų ūkiui, gyvūnų priežiūrai, sodininkystei, vynuogininkystei ir komercinei žvejybai. Agritechnica paroda vyksta 1-2 kartus per metus, kaip ir Eurotier/BioEnergym, Decentral parodos Hanoveryje. Šiais metais ADDINOL pirmą karta įsteigs savo stendą šioje parodoje.

Kaip teisingai išsirinkti grandininę alyvą?

07.10.2011

Iš pirmo žvilgsnio grandinė yra gana paprasta, tačiau jos tepimas – tai mokslas.  Dėl grandinių įvairovės, tepimo priemonėms keliami didžiuliai reikalavimai. Norint išnaudoti visą grandinės galią ir prailginti tarnavimo laiką, labai svarbu pasirinkti tinkamą tepimo priemonę. Priešingu atveju, laukia šios pasekmės: nusidėvėjimas, korozija, tarša ir nuosėdos. Tuomet grandinė darbo metu trūkčios, atsilaisvins, padidės triukšmas, dėl to gali sutrikti darbas ir pablogėti darbo kokybė bei iškyla remonto tikimybė.

Nuo šiol melžimo įrenginiams skirta alyva ADDINOL Melkmaschinenöl yra raudonos spalvos

07.10.2011

Visuomet parengti melžimo aparatai yra labai svarbūs pienininkystės ūkiui. Siekiant užtikrinti optimalų tarnavimo laiką ir gerai suplanuotą techninės priežiūros intervalą, būtina naudoti aukštos kokybės produktus, tokius kaip ADDINOL Melkmaschinenöl.

Naujas produktas: ADDINOL ECO GREASE PD 2

07.10.2011

ADDINOL Eco Grease PD 2 – tai ilgo veikimo aukštos kokybės plastiniai tepalai, kurie pagaminti pagal Surftec® technologiją. Kadangi plastiniai tepalai, pagaminti mineralinės alyvos pagrindu, jie papildo produktų seriją ADDINOL Eco Gear M ir skirtas sunkiai apkrautiems riedėjimo ir slydimo guoliams.

Nauja MAN licencijų išdavimo struktūra

07.10.2011

Kompanija MAN Nutzfahrzeuge AG pertvarkė licencijų išdavimą tepimo priemonėms, kurios skirtos kompaktiškų mažatūrių automobilų varikliams (BHKW). Tiesiogiai tai taikoma licencijai 3271, dujiniams varikliams.

Ženklinimas pagal SGS (GHS)/CLP

07.10.2011

Kad būtų suvienodintas įvairių tarptautinių sistemų cheminių medžiagų  klasifikavimas ir žymėjimas, kad visame pasaulyje butu padidinti žmonių sveikatos ir aplinkos saugumo lygis, Jungtinių  Tautų organizacija sukūrė pasauliniu mastu suderintą cheminių medžiagų klasifikavimo ir žymėjimo sistemą (sutrumpintai SGS/GHS arba Globally Harmonised System of Classification and Labelling of Chemicals).

Naujas produktas: ADDINOL Pole Position High Speed 2T

07.10.2011

Motociklų sporto populiarumas auga kasdien. Vis daugiau žiūrovų, sulaikę kvėpavimą, stebi kaskadininkų šuolius  greičio žiede ar motokroso lenktynių trasoje. Tačiau esmė tame, kad tradiciniai naftos gaminiai, nepaisant to, kokių garsių firminių ženklų jie yra, tokioms ekstremalioms sąlygoms netinka.

Naujas produktas: ADDINOL GRANULE GREASE 2 PLUS

07.10.2011

Mineralinis plastinis tepalas ADDINOL Granule Grease 2 yra naujausias kompanijos ADDINOL gaminys, kuris papildo plastinių tepalų asortimentą, skirtas tepti guolius, kurie naudojami medžio pjuvenų granulių gamyboje.

ADDINOL aplinkosaugos vadybos sistema gavo sertifikatą už DIN EN ISO 14001 reikalavimų laikymąsi

07.10.2011

Kompanijai ADDINOL Lube Oil GmbH buvo išduotas sertifikatas, kuris patvirtina, kad ADDINOL atitinka visus standartinius DIN EN ISO 14001 aplinkosaugos vadybos sistemos reikalavimus.

Jau daugelį metų, vokiečių kompanija, Addinol – naujos kartos tepimo priemonių specialistai,  sutelkusi dėmesį į aplinkosaugą ir gamtinių išteklių saugojimą. Be to, įmonės asortimente yra daug aukštos kokybės bioirių tepimo priemonių su ilgu arba neterminuotu galiojimo laiku. Tuo tarpu, jos suteikia aktyvią apsauga nuo dėvėjimosi, todėl prailginamas visų tepamų detalių tarnavimo laikas. 

Nuo šiol alyva ADDINOL Rasenmäheröl MV 304 yra 0,6 litro talpoje

07.10.2011

Dabar, alyvas, skirtas vejapjovėms, ADDINOL Rasenmäheröl MV 304 Jūs galite įsigyti praktiškesnėje pakuotėje.

Licencija GE Jenbacher GmbH & Co OHG dujinių variklių alyvai ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA

07.10.2011

Atlikus daugybę bandymų, kompanija GE Jenbacher GmbH & Co OHG suteikė licenciją produktui ADDINOL Gasmotorenöl MG 40-Extra LA, kuris skirtas 2 ir 3 serijos dujiniams varikliams, kurie naudoja  A klasės dujas. Produkto naudojimo instrukcijos atnaujinimas bus įtrauktas į tepimo priemonės licencijos TA 1000-1109 aprašymą (3 straipsnis, dujų klasė A).

Transformatorinė alyva ADDINOL Transformatorenöl TRF-GNA

07.10.2011

Nors yra įtempta padėtis pasaulinėje, paklausių žaliavų rinkoje, tačiau stengiamasi ir toliau vartotojams tiekti  aukštos kokybės transformatorines alyvas. Kompanija „ADDINOL“ papildė savo gaminių asortimentą produktu ADDINOL Transformatorenöl TRF-GNA, kuris yra alternatyva ADDINOL Transformatorenöl TRF- GNX produktui.

Remiantis nauju reglamentu, automobilių gamintojai negali nurodyti konkrečių alyvų pavadinimų savo rekomendacijose

27.09.2011

2011 m. gegužės mėnesį Europos komisija priėmė sprendimą, kuriuo suteikė laisvę įmonių grupėms nuo įsipareigojimų, kurie kenkė konkurencinei kovai, kas lietė automobilių pardavimą ir jų techninę priežiūrą. Šis sprendimas suteikia teisę visiems nepriklausomiems distributoriams Europos Sąjungos viduje siūlyti alternatyvas atsarginėms dalims, taip pat suteikia lengvesnę prieigą prie automobilių gamintojų techninės informacijos. Atsižvelgiant į šiuos nurodymus, tepimo priemonės taip pat yra priskiriamos prie atsarginių dalių.

Kiekvienos automatinės transmisijos alyvos lygio tikrinimas yra skirtingas

21.09.2011

Nors transmisinės alyvos tikrinimas  arba jos keitimas nėra sudėtingas procesas šios srities specialistams, tačiau ne visi žino kaip  teisingai tai reikia atlikti, kadangi nėra pateikta konkrečių instrukcijų.
Toliau pateikiami dažniausiai užduodami klausimai ir atsakymai į juos apie automatinių greičių dėžių alyvas (ATF - Automatic Transmission Fluid) bei jų keitimą.

Naujosios ekologiškesnės ir degalus taupančios variklinės alyvos

21.09.2011

Addinol kompanija pristatė naują degalus taupančią, galingiems varikliams skirtą sintetinę variklinę alyvą ADDINOL Mega Power MV 0538 C2. Ši ekologiška variklinė alyva turi priedų kompleksą  Low – SAPS, t.y. alyvoje yra mažiau sulfatinių pelenų, fosforo ir sieros. Produktas buvo išbandytas PAS (Peugeot ir Citroën) koncerne ir atitinka ACEA C2 reikalavimus.

ADDINOL pristato novatoriškus produktus, atitinkančius Euro IV ir Euro V reikalavimus

21.09.2011

Nuo 2011 metų Amerikoje ir Europoje palaipsniui įsigalioja kenksmingųjų išmetamųjų dujų nauji standartai statybos bei žemės ūkio technikai. Tai reiškia, kad reikia žymiai sumažinti sveikatai ir aplinkai pavojingų dalelių ir anglies monoksido išsiskyrimą, dėl to yra keliami aukštesni reikalavimai išmetamosioms dujoms ir variklinei alyvai. ADDINOL  yra alyvų srities specialistė Vokietijoje, kuri pristato dvi naujas variklines alyvas, kurios pagamintos remiantis ACEA E9 griežtais standartais ir atitinka Euro IV ir Euro V reikalavimus.

Visos bioirios alyvos turi išlaikyti specialius testus

21.09.2011

Su kiekviena diena vis dažniau kalbama apie biologines problemas, dėl to atsiranda norinčiųjų statybos ir pramonės sektoriuje vietoj mineralinių alyvų naudoti greitai biologiškai suyrančias hidraulines alyvas, kurios yra saugios aplinkai. Jei įranga dirba prie vandens rezervuarų, šios alyvos naudojimas yra būtinas.

Teisingai parinktas hidraulinis skystis sumažina energijos sunaudojimą ir taupo degalus

21.09.2011

Hidraulinės sistemos sklandus darbas priklauso nuo eksploatacijos sąlygų ir naudojamo skysčio kokybės.

Bet kurios hidraulinės sistemos idėja labai paprasta – naudojant skystį perkelti, valdyti ar priversti judėti įrenginių darbinius organus.  Beveik visada kaip hidraulinis skystis sistemose yra naudojamos hidraulinės alyvos, kurios kaip ir įprastos alyvos gali būti skirstomos keliais būdais – pagal sudėtį ir naudojimo sritį.

Alyvos spalva: auksinė ar tamsi, beveik juoda ?

21.09.2011

Ar pagal spalvą galima spręsti apie variklinės alyvos kokybę? Kodėl variklinė alyva patamsėja eksploatacijos metu. Kodėl kai kurios alyvos patamsėja greičiau, negu kitos?

MB licencija variklinėms alyvoms Addinol

20.04.2011

Variklinė alyva Addinol Professional 1040 E9, Professional 1540 E9 ir Commercial 1040 E4 - tai aukštos kokybės produktai, skirti sunkiosioms transporto priemonėms. Po naujų produktų pasirodymo 2010 metų asortimente, šios alyvas vis daugiau sėkmingai naudojamos statybos ir žemės ūkio technikoje bei vilkikuose. Nuo šiol, šis aukštos kokybės alyvų sąrašas licencijuotas Mercedes-Benz. Variklinė alyva atitinka ir pranoksta visus MB reikalavimus.

  

Produktai gavo šias Mercedes-Benz licencijas:

  • Licencija MB 228.31: ADDINOL Professional 1040 E9 ir ADDINOL Professional 1540 E;

  • Licencija MB 228.5: ADDINOL Commercial 1040 E4.