Nuo šiol transportuojamų ADDINOL produktų dėžutės bus patrauklesnio dizaino

20.12.2012

Aukštos kokybės ADDINOL produktai nuo šiol patrauklesnėse ekologiškose dėžutėse! Ankščiau mūsų mažų pakuočių  po 1, 4 ir 5 l produktai buvo transportuojami įprastinėse dėžutėse. Tačiau, daugelis ADDINOL partnerių pristato mūsų produkciją ne tik mažomis fasuotėsmis, bet ir dėžutėmis. Jie išstato mažos fasuotės bakelius ir kartu pastato dėžutes, todėl atėjo metas pakeisti ADDINOL dėžučių dizainą.

Naujas produktas: ADDINOL AUTOMATIKGETRIEBE-FLUID ATF CVT

19.12.2012

Kiekviena greičių dėžė yra savaip skirtinga, dėl to transmisinė alyva – nėra paprasta alyva! Ji ne tik sutepa automobilių transmisiją, bet turi atlikti ir kitas funkcijas, pavyzdžiui, alyva turi atitikti pavarų dėžėms ir ašims keliamus reikalavimus. Šie reikalavimai kas kart vis didėja, dėl didinamos  transmisijų efektyvumo ir daugelio kitų specifinių veiksnių. Šiuolaikinės pastovaus kitimo transmisijos (CVT) tinka skirtingiems važiavimo stiliams. Dėl to nepertraukiamam galios perdavimui reikalingas naujasis transmisinis skystis ADDINOL AUTOMATIKGETRIEBE-FLUID ATF CVT.

Naujas produktas: ADDINOL Additex SW

28.11.2012

Šiais laikais megztinių gamyba yra visiškai automatizuota. Tekstilės įmonės skirtingose pasaulio šalyse pagamina vis daugiau tekstilės gaminių, gerindami produkcijos kokybę. Siekiant sumažinti eksploatavimo, priežiūros išlaidas bei užtikrinti patikimą mechanizmų veikimą ADDINOL siūlo specialų produktą adatoms ir siuvimo mechanizmams.

Naujas produktas: ADDINOL ÖKOSYNTH HEES 32

14.11.2012

Naujas produktas ADDINOL ÖKOSYNTH HEES 32 papildė biorių hidraulinių skysčių ADDINOL produktų seriją.

ADDINOL pasaulinio lygio parodose EuroTier ir BioEnergy Decentral

12.11.2012

Šių metų lapkričio 13-16 dienomis Hanoveryje (Vokeitija) vyksta paroda BioEnergy Decentral. Šiame renginyje gvildenama energijos tiekimo tema, į kurią ekspertai susirenka iš viso pasaulio. Tikimąsi, kad susirinks daugiau kaip 140 000 žmonių iš skirtingų pasaulio šalių ir bus pristatyta daugiau kaip 650 eksponatų. Šiame svarbiame renginyje ADDINOL pristato platų spektrą aukštos kokybės tepimo priemonių asortimentą, skirtą žemės ūkio mašinoms ir decentralizuotoms tepimo sistemoms. ADDINOL didelį dėmesį skirs dujinių variklių alyvoms, kurios naudojamos biodujų gamyboje.

Naujas produktas: PROTECT EXTRA – optimali apsauga polimetalinėms sistemoms

26.10.2012

Prie esamos Antifreeze serijos aušinimo skysčių, kompanija ADDINOL atrado produktą, tinkamą naudoti daugeliu atvejų. Specialiai stacionariems agregatams ir laivų varikliams aušinti ADDINOL sukūrė ir papildė savo asortimentą koncentruotu aušinimo skysčiu ADDINOL PROTECT EXTRA.

ADDINOL asortimente naujas produktas: ADDINOL Commercial 0540 E7, SAE 5W-40

26.10.2012

Nauja variklinė alyva ADDINOL Commercial 0540 E7 – tai HDEO (Heavy Duty Engine Oil) klasės didelio efektyvumo alyva, kurią galima naudoti ištisus metus esant plačiam temperatūros diapazonui , kai yra labai karšta arba labai šalta.

Motociklams skirtos alyvos ADDINOL Pole Position pakuotės etiketės įgavo naują

19.10.2012

Motociklams reikalingos specialios alyvos! ADDINOL savo asortimente siūlo produktą Pole Position, kuris skirtas keturtakčiams varikliams ir atitinka ne tik JASO MA-2 reikalavimus, bet ir amerikiečiu specifikacija API SM. Dvitakčiams sportiniams varikliams mes siūlome sportiniams varikliams skirtą alyvą ADDINOL Pole Position High Speed 2T, kuri atitinka JASO FD ir ISO-L-EGD specifikacijas.

Parodoje HUSUM WindEnergy 2012 ADDINOL pristato naujas didelio efektyvumo tepimo priemones, kurios suteikia maksimalų efektyvumą energetikoje

20.09.2012

Gerai žinomoje tarptautinėje parodoje HUSUM WindEnergy buvo nagrinėjama vėjo energetikos tema. Jau 25 metus ekspertai ir tie, kurie domisi energetika susirenka į šį suvažiavimą. Ši paroda rengiama kas dveji metai, kuri šiemet vyks spalio 18-22 dienomis Husum mieste (Šiaurės Vokietija).

ADDINOL PREMIUM STAR MX 1048 produktui suteikiamos aukštesnės ACEA ir API klasifikacijos

15.08.2012

ADDINOL Premium Star MX 1048 – variklinė alyva itin gerai pasižymėjo mišriame autoparke. Atlikti bandymai su šia alyva parodė, kad ji visiškai atitinka ir viršija nustatytus ACEA E7 ir API CI-4 specifikacijų reikalavimus.

Naujas produktas: ADDINOL ECO GREASE PD 2-400

15.08.2012

Didelio efektyvumo plastinis tepalas ADDINO Eco Grease PD 2-400 pagamintas pagal Surftec® technologija – tai yra nauja ADDINOL kompanijos plėtra ilgalaikių tepimo priemonių srityje. Šis produktas papildo sintetinių tepalų Eco Grease S seriją, skirtą riedėjimo ir slydimo paviršiams tepti, kuriuos veikia didelės apkrovos.

ADDINOL Professional 1540 E9 gavo naujas licencijas

15.08.2012

Alyva ADDINOL Professional 1540 E9 atitinkanti SHPD klasę ir skirta turbodyzeliniams varikliams tepti, iki šiol turėjo šias licencijas: MB 228.31 ir MAN M 3575. Šiuo metu produktą papildė dar keletas licencijų: Volvo VDS-4, Renault RLD-3, Mack EO-O Premium Plus.

Geros formavimo alyvos užtikrina betono paviršiaus kokybę

12.07.2012

Statyba ir statybinių medžiagų gamyba yra pagrindinės pramonės šakos visame pasaulyje. Naudojama technika ir medžiagos turi būti itin kokybiškos, kad būtų pasiekti geriausi rezultatai ir užtikrintas patikimumas. Betoninių segmentų, sienų ir lubų gamybai keliami specialūs reikalavimai. Dėl to, nuėmus klojinius, gaminiai be papildomo apdorojimo, gali būti naudojami iš karto. Svarbiausias formavimo alyvos uždavinys yra užtikrinti, kad betono paviršius būtų kokybiškas ir švarus.

Variklinės alyvos su Low SAPS charakteristikomis saugo katalizatorius ir prailgina kietųjų dalelių filtrų tarnavimo laiką

12.07.2012

Daugelis variklinių alyvų gamintojų reklamuoja savo naujausias alyvas, kad jos turi Low SAPS charakteristikas ir yra mažo peleningumo.  Ką reiškia šie terminai ir kokioms transporto priemonėms šios alyvos tinkamos ir kodėl?

Optimalus hidraulinio skysčio tarnavimo laikas priklauso nuo kelių veiksnių

12.07.2012

Kaip dažnai reikia keisti hidraulinę alyvą hidraulinėse sistemose ir mobiliosiose įrangose? Kaip teisingai apskaičiuoti hidraulinės alyvos keitimo intervalus? Ar galima aklai pasitikėti gamintojo rekomendacijomis? Manau šie ir kiti panašūs klausimai kyla daugumai žmonių, kurie yra atsakingi už tinkamą mašinų ir įrangos techninės būklės priežiūrą, kuri verta dešimčių ar net šimtų tūkstančių eurų. Bendro atsakymo į šiuos klausimus nėra, kadangi kiekvienas atvejis reikalauja individualaus požiūrio ir analizės.

Akcija!!! 4+1

30.04.2012

Nuo balandžio 30d. visose LUKOIL degalinėse, perkant 5 litrų "Eco Light" arba "Eco Synth" variklinės alyvos bakelį, mokate tik už 4 litrus.

Naujas produktas: ADDINOL Premium 0530 C1

04.04.2012

Nauja alyva ADDINOL Premium 0530 C1 papildė mažo peleningumo lengvųjų automobilių variklinių alyvų asortimentą. Pirmiausia šis produktas skirtas automobiliams su dyzeliniais varikliais, kurių naudojamoms alyvoms reikalaujama ACEA C1 klasė.

Variklinės alyvos ADDINOL atitiko API SN standartų reikalavimus

26.03.2012

Nuo 2010 metų Amerikos naftos institutas (API) iškėlė aukštus reikalavimus keleivinių automobilių variklinėms alyvoms. Joms suteiktas API SNstandartas. Alyvos savybės yra tikrinamos laikantis griežtų reikalavimų, pavyzdžiui, suderinamumas su tarpinių medžiagomis, variklio degimo kamerose esančių įdėklų arba turbokompresorių apsauga, bei apsauga nuo nuosėdų susidarymo. Be to, API SN alyvos klasė suteikia geriausią apsaugą benzininiams varikliams, kurių degaluose yra etanolio (ne daugiau kaip E85).

Smulkios pakuotės naujosios ADDINOL etiketės suteikia daugiau patrauklumo produktams

08.03.2012

Dėka žalsvai melsvų metalo atspalvio etikečių bei patogios pakuotės ADDINOL produkcija visada buvo unikali ir sulaukė daug dėmesio. Netrukus, aukštos kokybės alyvų gamintojas,ADDINOL pradės gaminti dar išraiškingesnio ir patrauklesnio dizaino produkciją. Visos smulkios pakuotės (1, 4 ir 5 litrų) bus pažymėtos naujomis etiketėmis, kurios suteiks dar daugiau išskirtinumo ir patrauklumo.

ADDINOL Professional 0530 E6 variklinei alyvai suteikta nauja licencija

20.02.2012

Sunkvežimiams skirta variklinė alyva ADDINOL Professional 0530 E6 buvo pagaminta praeitais metais, dabar jai suteikta licencija iš pirmaujančių sunkvežimių gamintojų Mercedes-Benz ir MAN: MB 228.51, MAN M 3477.