Alyvos, skirtos darbui su metalais, nemaišios su vandeniu

Mehrzwecköl 22-ZF, 32-ZF

Alyva be chloro ir cinko pjovimo instrumentui sutepti ir vėsinti. Taip pat naudojama kaip transmisinė ir hidraulinė alyva.

Autocut 22 A/1

Alyvos be chloro darbui su metalais naudojamos esant vidutiniams reikalavimams pjovimo galiai; sukurtos specialiai operacijoms automatinėmis staklėmis.

Schneidöl K 16 S, K 33 S Pf 30

Alyvos be chloro darbui su metalais naudojamos apdorojant plieną (operacijos automatinėmis staklėmis, įsriegimas, krumpliaračių sriegio pjovimas, krumpliaračių krumplių apdorojimas).

grind 15 B/2

Šlifavimui skirtos alyvos be chloro naudojamos apdorojant plieną (ypač galandant grąžtus).

form 150 C-ZF

Formavimo alyvos be chloro ir cinko, skirtos labai sunkiai formuojamų metalų giliam ištempimui, štampavimui ir šaltam presavimui, taip pat jų konservacijai; netinka spalvotų metalų apdorojimui.

Härteöl 29

Ypač atsparus oksidavimuisi siauro virimo diapazono ir mažo garų slėgio mineralinės alyvos rafinatas, skirtas įrankiams iš legiruoto įrankinio plieno užgrūdinti.

Erosionsflüssigkeit ED 2 L

Erozininis skystis, naudojamas kaip izoliacijos, šaldymo ir plovimo priemonė apdorojant metalus kibirkštiniu metodu.

Penta-Cool NM 10

Sukurtas specialiai elektrotechninio lakštinio plieno štampavimui.

Penta-Cool NM 12

Alyva giliajam gręžimui.

Penta-Cool NM 21, Penta-Cool NM 22

Alyva, naudojama apdorojant gaminius iš juodojo ir spalvotojo metalo traukimo ir štampavimo būdu, esant mažiems ir vidutiniams reikalavimams.

Penta-Cool NM 63

Automatinio plieno, aliuminio gaminių, konstrukcinio plieno, kalaus ketaus, legiruoto ir nelegiruoto termiškai pagerinto plieno apdorojimas pjaunant. Tinka sriegimui įvalcuojant ir krumplių šlifavimui.

Penta-Cool NM 80 MIN

Operacijoms pjovimui nuimant drožlę ir be jos su minimaliomis tepalo sąnaudomis. Juodųjų ir spalvotųjų metalų bei aliuminio lydinių apdorojimas.

Penta-Cool NM 7000 N

Alyva su priedais, saugančiais nuo paviršiaus šerpetojimo (ЕР), skirta sunkiai pjaunamam plienui apdoroti, automatinėms staklėms, krumpliams pjauti, tempimui, sriegiui pjauti ir šlifuoti.

Kaltreiniger M

Valymo priemonė detalėms iš juodųjų ir spalvotųjų metalų valyti ir nuriebinti. Naudojama neskiesta.