Aerozoliai

Sprühfett W

Universali tepimo priemonė judančioms detalėms ir riedėjimo guoliams, pvz., transporto priemonėse. Rinkoje įgijusi puikių rekomendacijų kaip dviračių konservacijos priemonė.

Multifunktionsspray

Daugiafunkcinė priemonė pramonei, transporto priemonėms ir namų ūkiui. Pagaminta mineralinės alyvos ir oleino rūgšties sudėtingų esterių pagrindu. Skirta visoms mechaninėms detalėms sutepti. Naudojama esant temperatūrai nuo -40 °C iki +90 °C.

Kettenhaft-Spray

Pusiau sintetinė alyva labai apkrautoms motociklų grandinėms ir greitaeigėms grandinėms, naudojamoms įvairiose pramonės šakose.

Naudojama esant temperatūrai nuo -30 °C iki +130 °C.

Universalreiniger Spray

Aerozolis įvairiems mechaniniams paviršiams valyti ir techniškai prižiūrėti, nuriebina ir ištirpdo nuosėdas nuo judančių detalių.

Elektrokontakt-Spray

Aerozolis be chloro ir silikono mineraliniu pagrindu elektrinių kontaktų valymui ir techninei priežiūrai. Tirpdo riebalus, alyvas ir drėgną purvą.

Silikonspray

Chemiškai atspari bespalvė universali antifrikcinė priemonė visiems paviršiams. Tepimo, valymo ir apsaugos priemonė  visiems paviršiams. 
Puikiai suderinama su sandarikliais.

Naudojama esant temperatūrai nuo -50 °C iki +250 °C

Feinmechaniköl Spray XF 12

Specifinė alyva labai tiksliems agregatams sutepti.

Specifikacijos ir licencijos 
FEINMECHANIKÖL XF 12: klampa esant 40°С apie 12 mm²/s

Kriechöl Spray

Išstumianti vandenį antikorozinė priemonė, pasižyminti puikiu skvarbumu, tirpdo sujungimus padengusias rūdis; sudaro ploną riebalų plėvelę.

Korrosionschutzspray KO 6-F

Antikorozinis vandenį išstumiantis skystis, pasižymintis puikiu skvarbumu. Sudėtyje yra tirpiklio. Sudaro ploną riebalų plėvelę.

Specifikacijos ir licencijos 
KO 6 F: klampa esant 40 °С apie ≈ 2,12 mm²/s

Batteriepolschutzspray

Akumuliatorių polių, sujungimo gnybtų, baterijų laikiklių ir masės gnybtų techninei priežiūrai ir apsaugai. Produktas apsaugo nuo korozijos, srovės nutekėjimo ir įtampos praradimo, taip pailgindamas akumuliatoriaus naudojimo laiką.